سایت موفق 🟰 SEO✔️

قوانین و مقررات سرویس دهی

بخش بندی قوانین و مقررات سایت فنی سئو

کاربر گرامی به پشتیبانی سایتِ فنی‌ها خوش آمدید. با توجه به موارد زیر قوانین و مقررات مربوط به موضوع خودتان را کامل بخوانید، بعد تصمیم به گرفتن خدمات از سایت کنید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان

  1. درج آگهی رایگان
  2. ثبت‌نام‌های اینترنتی رایگان
  3. سرویس‌دهی و خدمات به مشتریان

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات اتحادیه کسب کارهای مجازی

با توجه به دستور اتحادیه کسب و کارهای مجازی، هر سایتی باید تابع قانون و مقررات کشور عمل کند، در غیر اینصورت، اجازه فعالیت ندارد. پس در نتیجه ما هم در وب‌سایت فنی‌سئو تابع قانون و مقررات اتحادیه کسب‌و‌کارهای مجازی اینماد انجام وظیفه می‌نمائیم.

1. درج آگهی رایگان

برای ثبت آگهی رایگان فرم مربوطه در چت پایین سمت چپ بصورت کامل پر شود. منتظر تماس از سویِ ادمینِ سایت فنی‌ها باشید. ادمین سایت با شما تماس خواهد گرفت. جزئیات مختصری برای شما بازگو خواهد کرد.

تبلیغ کسب کار آگهی رایگان شما از یک روز تا یکماه بعد از انتشار (با انجام سئو محلی سئو کار) در خط اول گوگل قرار خواهد گرفت.

اگر از کارمان رضایت داشتید، بعد از پرداختِ هزینه‌ء طراحی هاست دامنه‌ء موردنیاز شما ثبت خواهد شد. همان آگهی به صورتِ اختصاصی همیشه (در خط اول گوگل) برای شما انتقال داده می‌شود. همچنین در فنی سئو، هزینه طراحی سایت کامل به شما اعلام خواهد شد.

2. ثبت نامی‌های اینترنتی رایگان

انجام ثبت‌نام‌های اینترنتی مثل؛ ثبت‌نام اولیه خودرو در اسنپ یا تپسی، ماکسیم یا هر نوع ثبت‌‌نامی که اینترنتی باشد. مثل ثبت‌نام بیمه اقساطی یا غیره.

اول در چتِ پشتیبانی پایین سمتِ چپِ سایت یا در شبکه‌های اجتماعی مربوط به سایت فنی‌ها، اطلاعاتِ خودرو و راننده، نوع سرویس و غیره را وارد کنید و نوع فعالیت خودتان را عنوان کنید.

حتماً کدملی راننده‌ای که می‌خواهد شروع به فعالیت کند را وارد کنید. بعد منتظر تماس از سویِ ادمین وب‌سایت فنی‌سئو باشید. ما کد ملی را بخاطر اینکه از قبل رزرو نبوده باشید می‌گیریم. اگر قبلاً ثبت‌نام کرده باشید، هیچ کاری از دست ما برنمی‌آید.

(راننده اگر قبلا ثبت نام انجام نداده باشد) قابلیت ثبت‌نام را دارد.

برای تحویل عکس مدارک مربوط به راننده و خودرو شما، ادمین سایت با شما تماس خواهد گرفت. اطلاعات و عکس مدارک را به کارشناس بازاریاب مربوطه ارسال خواهد کرد.

3. سرویس‌دهی و خدمات به مشتریان

در سایت فنی‌ها قوانین و مقررات سرویس دهی و خدمات به مشتریان به دو صورتی که در زیر می‌بینید، پشتیبانی می‌شود.

  • کاملا رایگان
  • پرداخت هزینه جزئی

سرویس‌دهی و خدمات پشتیبانی به مشتریان قدیمی که معاملات یا ثبت نام جدیدی را با سایت فنی‌سئو داشته اند، بصورت رایگان انجام وظیفه می‌شود.

قوانین و مقررات کاملا رایگان، مثل؛

راهنمایی برای تمدید دامنه و هاست جهت طراحی سایت مشتری و آموزش نحوه طراحی و سئو سایت خودشان.

تمدید آگهی‌هایی که مهلت تمام شده است و حالا در بخش بازاریابی مشتری جدیدی را به ما معرفی کنند.

راهنمایی از قبیل سهمیه‌های بنزین و غیره، برای راننده‌هایی که با سایت ما خودرو خودشان را در تاکسی‌های اینترنتی ثبت کرده باشند.

قوانین و مقررات پرداخت هزینه جزئی، مثل؛

افرادی که سایت‌شان را ما طراحی و ثبت نکرده باشیم و حالا با مشکلاتی مواجه شدند، باید اول در مورد مشکل وب‌سایتشان یا راهنمایی‌های دیگر از قبیل ایندکس نشدن نوشته و مطالب و غیره، با ما مشورت کنند و بعد از  اعلام هزینه لازم، در خدمتشان خواهیم بود.

راننده‌هایی که توسط سایت فنی‌سئو در تاکسی‌های اینترنتی ثبت‌نام نکرده باشند و می‌خواهند، جزئیات کارکرد با اپلیکیشن یا تغییرکاربری نحوه گرفتن پاداش و غیره را دارند، باید با پشتیبان قبلی خودشان تماس بگیرند.

سرویس کارهایی که سایت فنی ها برایشان مشتری می‌فرستد. بعد از انجام سه سرویس، کار بصورت رایگان، باید به اِزای مبلغی که از مشتری می‌گیرند، از مبلغ سود خالص‌شان ۱۰ درصد کمسیون جذب مشتری پرداخت کنند.

بسیار ممنون و سپاسگزاریم از افرادی که به قوانین و مقررات سایت پشتیبانی فنی‌ها احترام می‌گذارند و قوانین سرویس‌دهی را رعایت می‌کنند.