سایت موفق 🟰 SEO✔️

راهکار رفع مسدودی اسنپ

راهکار رفع مسدودی اسنپ سواری فعالی مجدد با 10 پیام‌رسان

راهکار رفع مسدودی اسنپ سواری فعالی مجدد با 10 پیام‌رسان چیست؟ چطور باید از حساب مسدودی در اسنپ سواری نجات پیدا کنیم؟ اگر با دقت تا اخر مقاله رفع مسدودی اسنپ با ما همراه باشید، نکات خیلی خوبی پیدا خواهید کرد.

چه راهکارهایی برای رفع مسدودی داریم؟ مراجعه سریع به کارشناس ثبت‌نام در پیام‌رسان ایتا فنی‌ها eitaa یا روبیکا. می‌توانید کد ملی راننده را ارسال کنید.

راننده‌ای که در اسنپ سواری مسدود شده است و قبلا تپسی سواری هم ثبت نام نکرده است. می‌تواند توسط سایت بازاریابی ما در ثبت نام راننده تپسی سواری شرکت کند. حداقل سه تا سفر بگیرد که در مراحل مسدودی در اسنپ کمکش کنیم.

کسانی که در اسنپ مسدود شده‌اند و تپسی سواری هم دارند، می‌توانند این مقاله را تا انتها بخوانند تا بلکه کمکی برای فعالی مجدد اکانتشان باشد.

راهکار رفع مسدودی حساب کاربری اسنپ تپسی رانندگان

رانندگان اسنپ تپسی عزیزی که با عکس غیر فعال شدن حساب کاربری، مواجه می‌شوند، برای بازگشایی سریع حساب کاربریشان در روبیکا پیام دهند. جهت مشاوره در روبیکا، یا در پیام‌رسان ایتا و پیام رسان‌های داخلی یا اگر بیشتر از یک هفته است مسدود شدن پیام دهید.

در چت پشتیبانی پایین همین سایت،  پیام ارسال کنند. و منتظر مشاوره و جواب باشند. درصورتی که رفع مسدودی حساب کاربری در اسنپ دائم باشد، باید چکاری انجام داد؟

لازم به ذکر است رانندگان درصورت مسدودی یا در حال فعالیت در اسنپ هم می‌توانند در تاکسی‌های اینترنتی‌ دیگری نیز ثبت‌نام کنند.

رفع مسدودی حساب راننده اسنپ

راهکار رفع مسدودی اسنپ و تپسی (در صورت عدم رعایت قوانین اسنپ وتپسی. حساب کاربری مسافران‌و رانندگان توسط این شرکت‌ها مسدود می‌شود و آنها دیگر امکان استفاده از خدمات را ندارند.) در مسدودی حساب کاربری رانندگان اسنپ گزارش‌‌های مسافرانش را جدی می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام اسنپ، شاید برای هر مسافری که دست‌ کم یک‌ بار در روز از اسنپ استفاده می‌کند، این داستان آشنایی باشد که به‌ نوعی آن را تجربه کرده؛ اینکه به‌هردلیلی ازسفر اسنپی‌اش راضی نبوده و بنای اعتراض برداشته است.

در تماس با پشتیبانی و گزارش مورد پیش‌ آمده، جواب می‌شنود که «راننده مذکور تامشخص شدن نتیجه بررسی‌ها غیرفعال می‌شود و امکان فعالیت درسامانه اسنپ راندارد.» این پیام در قدم اول مثل آب‌ خنکی عمل می‌کند که در فروکش کردن عصبانیت مسافر تأثیر خوبی دارد. نیمه‌ تاریک اما باوری است که بین بعضی‌ از مخاطبان شکل‌ گرفته است.

ادامه گزارش ایسنا در مورد مسدودی راننده‌های اسنپ

آیا راهکار رفع مسدودی اسنپ در شرایط تکرار اشتباه راننده وجود دارد؟ این بلاک کردن‌ ها صرفاً یک واکنش نمایشی از سوی اسنپ است و این راننده‌ ها دوباره فعال می‌شوند. طبیعتاً توقع زیادی است که فکر کنیم هر راننده‌ای که کوچک‌ترین خطایی در سفر اسنپی‌اش انجام داد، مثلاً یک‌ بار پول نقد از مسافرش خواست، باید برای همیشه بلاک شود.

قاعده درست بازی این است که هر خطایی بسته به نوع، میزان و تعداد تکرارش، اخطار متفاوتی داشته باشد. ممانعت از فعالیت راننده‌ قطعاً اولین و آخرین انتخاب اسنپ نیست.

اما وعده این سامانه به مسافرانش ارائه بهترین خدمات حمل‌ و نقلی است و برای این‌ که به وعده‌‌اش عمل کند، هر اعتراضی را موشکافانه بررسی می‌کند و در قبالش واکنش نشان می‌دهد. یکی از این اقدامات غیرفعال کردن رانندگانی است که حدود فعالیت در اسنپ را رعایت نمی‌کنند.

ساز و کار غیرفعالی راننده اسنپ

اما ساز و کار غیرفعال کردن راننده‌ها در اسنپ به چه صورت است؟ کدام دسته از راننده‌ها و به دلیل ارتکاب کدام خطا به‌طور دائمی بلاک می‌شوند و کدام دسته بلاکی‌شان موقتی است؟ رفتار نامناسب، گزارش حاد و چند خطای دیگر.

غیرفعال شدن راننده‌ها در اسنپ کلاً به دو صورت انجام می‌شود: یکی موقت و دیگری دائمی. هر خطایی بسته به نوع و تعداد تکرارش یک واکنش متفاوت از سوی سامانه اسنپ تپسی را به همراه دارد. در مورد خطای ثبت‌نام هم ممکن است مسدود شوید. ثبت نام تپسی اسنپ با برگه سبز را می‌توانید مطالعه کنید و توسط ما ثبت نام کنید.

معمولاً راننده‌ها به دلایلی مانند:

ضعف عملکرد، تقلب در سیستم، رفتار نامناسب، تعداد گزارش منفی از سوی مسافران، نقص مدارک، ضعف آموزش، عدم تأییدیه از سوی ناجا، لغو بیش‌ازحد سفر، دریافت گزارش حاد از سوی پشتیبانی و امتیاز پایین‌تر از ۳.۴ غیرفعال می‌شوند.

متقاضیانی که از سوی ناجا تأیید نشوند، از همان ابتدا امکان ورود به ناوگان اسنپ را ندارند.

تقلب در سیستم اسنپ

بعضی‌ موارد مانند تقلب در سیستم و دریافت گزارش حاد از سوی پشتیبانی منجر به غیرفعالی دائم می‌شود. اما در بعضی موارد بسته به شرایط ممکن است به راننده فرصت دوباره‌ای داده شود.

نکته مهم این است که در تمامی این موارد سامانه اسنپ تا بررسی دقیق موضوع راننده را غیرفعال می‌کند، و بعد از بررسی تمامی زیروبم‌ها، بسته به مورد، حساب راننده را چند ساعت، چند روز و حتی به‌ صورت دائمی غیرفعال نگه می‌دارد.

راهکار-رفع-مسدودی-اسنپ-سواری
رعایت نکردن قوانین اسنپ

راهکار رفع مسدودی اسنپ در غیرفعالی موقت، مسدودی دائمی

یکی از راهکارهایی که سامانه اسنپ و تپسی برای بهبود کیفیت سفرهایش استفاده می‌کند، سیستم امتیازدهی بعد از سفر است.

بدین‌ ترتیب، هر مسافری می‌تواند از یک تا ۵ به سفرش امتیاز دهد و حتی با ذکر جزئیات نکات مثبت و منفی را هم ثبت کند؛ اگر مجموع امتیاز راننده در ۱۰۰ سفر آخر پایین‌تر از ۳.۴ شود، راننده به‌ صورت خودکار غیرفعال می‌شود. یکی از راهکار رفع مسدودی اسنپ این است که هیچ وقت نگذارید امتیازتان پایین بیاید.

پایین بودن امتیاز می‌تواند به دلایلی مانند؛

 • روشن نکردن کولر
 • رفتار نامناسب
 • درخواست مبلغ اضافی
 • درخواست پرداخت نقدی
 • مسیریابی نامناسب
 • رانندگی پرخطر
 • استعمال دخانیات
 • دیر رسیدن به مبدأ
 • موزیک ناخوشایند
 • شرایط نامناسب خودرو
 • پلاک عدم تطابق خودرو
 • حضور فرد دیگری در خودرو صورت بگیرد.

رفع نمره منفی دراسنپ تپسی

هر کدام از این موارد یک نمره منفی به‌حساب می‌آید که در امتیاز راننده تأثیرگذار است و می‌تواند سرنوشت او را برای ادامه فعالیت در ناوگان اسنپ تحت‌الشعاع قرار دهد. معمولاً هنگام بروز هرکدام از این موارد، ابتدا از طرف پشتیبانی به راننده اخطار داده می‌شود و در صورت تکرار، روند تصمیم‌گیری درباره ادامه فعالیت راننده تغییر پیدا می‌کند.

طبق گزارش پشتیبانی اسنپ، ماهیانه چیزی حدود ۱۰۰ هزار اخطار به رانندگان داده می‌شود. همچنین گاهی مسافران گزارش‌های سفر خود را طی تماس تلفنی به پشتیبانی گزارش می‌دهند. تمامی این گزارش‌‌ها در سوابق راننده ثبت می‌شود. این مواقع پشتیبانی بسته به حاد بودن گزارش یا تعداد تکرارش راننده را تا بررسی دقیق موضوع غیرفعال می‌کند.

غیرفعالی موقت و مسدودی دائمی

شانس فعالیت دوباره و مشاوره رایگان در خصوص راهکار رفع مسدودی اسنپ، ارسال پیام در روبیکا و پیامرسان‌های معرفی شده امکان‌پذیر است. پیام بدهید و حداقل راهکار رفع مسدودی اسنپ را بپرسید.

زمانی ‌که متوسط امتیاز راننده به دلیل تعداد گزارش منفی از۳.۴ پایین‌تر شود، سیستم اسنپ به‌ صورت خودکار راننده را غیرفعال می‌کند. تعداد گزارش منفی ممکن است به دلیل درخواست مکرر پرداخت نقدی یا شکایت از روشن نکردن کولر باشد. فرقی نمی‌کند اما؛ وقتی تعداد خطا در یک تعدادمشخص سفر زیاد شود، راننده غیرفعال می‌شود.

یکی دیگر از راهکار رفع مسدودی اسنپ در امتحان دادن مجدد راننده است که همزمان با ارسال پیامک اطلاع‌ رسانی غیرفعالی به راننده، به او پیشنهاد می‌شود برای آموزش مجدد به واحد پشتیبانی مراجعه کند.

پیام به روبیکا یا ایتا جهت راهنمایی مسدودی:

حتما جهت راهکار رفع مسدودی اسنپ به روبیکا یا ایتا پیام بدهید تا لینک آزمون اسنپ را برای شما ارسال کنیم. اگر راننده ظرف مدت تعیین‌شده در کلاس‌های آموزشی حاضر شود به او فرصت دوباره‌ای داده می‌شود. در این فرصت یک‌ماهه، راننده باید تلاش کند با جلب رضایت مسافران امتیاز خود را از عدد ۳.۴ افزایش دهد.

ودر غیر این صورت شانس خود را از دست می‌دهد و برای همیشه غیرفعال می‌شود. همچنین در مورد گزارش‌های حادی که به پشتیبانی ارجاع داده می‌شود، غیرفعالی دائمی است. و راننده‌ای که احتیاج به کسب درآمد دارد هیچ‌ وقت دیگر نمی‌تواند در ناوگان اسنپ فعالیت کند.

طبق گزارش‌ های رسیده از پشتیبانی اسنپ، هرماه به‌طور متوسط هزار راننده در سامانه اسنپ به‌ صورت موقت و ۴۰۰ راننده برای همیشه غیرفعال می‌شوند. هیچ‌ وقت فرصت همکاری دوباره با این سامانه را نخواهند داشت. اگر با راهکار رفع مسدودی اسنپ، نتوانستید فعال شوید، می‌توانید با ثبت نام غیر حضوری در تپسی یا تاکسی ماکسیم هم ثبت‌نام کنید.

رفع مسدودی اسنپ تپسی امکان دارد

در این مقالهء رفع مسدودی اسنپ تپسی، با دلایل مسدودی سفیران تپسی و رانندگان اسنپ مواردی که جزو خط‌ قرمزهای شرکت‌ها بوده است. منجر به مسدود شدن حساب کاربری رانندگان و حتی لغو همکاری با آنها خواهد شد آشنا می‌شوید.

در رفع مسدودی اسنپ تپسی در رانندگان، بهتر است قبل از مطالعه کامل برگه رفع مسدودی اسنپ تپسی که شاید کمی گیج‌کننده بنظر برسه، برای رفع مسدودی سریع  توضیح مشکل‌تان را در چت پایین سمت چپ همین سایت، یا در پیام‌رسان بله ارسال کنید.

راه حل مسدودی اسنپ “مسدودیت تنها در صورت احراز صحت موضوع انجام می‌شود” رفع مسدودی اسنپ تپسی باید فقط موقت باشد. راننده فقط یک بار می‌تواند در اسنپ تپسی ثبت‌نام کند. برای رفع مسدودی اسنپ تپسی در (سفیران تپسی، شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس) که با نام تاکسی آنلاین تپسی شناخته می‌شود.

مثل سایر شرکت‌ های معتبر قوانین و دستورالعمل‌ های تعریف شده و مشخصی در جهت هرچه بهتر شدن خدمات به مسافران و سفیران عزیز تپسی دارد. زیرا یکی از اهداف مهم این شرکت ارایه خدمات رضایت‌ بخش و با کیفیت برای همه‌ ی کاربران این سامانه هوشمند حمل و نقل آنلاین است.

از جمله مهم‌ ترین مسایلی که سفیران تپسی باید از آن اطلاع داشته باشند. دلایل مسدودی سفیران دستورالعمل مربوط به آن است. این قوانین شامل مواردی هستند که جزو خط‌ قرمز‌های شرکت تپسی بوده، منجر به مسدودی، حتی لغو همکار با سفیران خواهد شد.

مواردی که منجربه مسدودی می‌شود

رفع مسدودی اسنپ تپسی مواردی که منجر به مسدودی حساب کاربری سفیران می‌شود. به طور کلی دلایل مسدودی سفیران، مواردی که ممکن است براساس آن حساب کاربری سفیران مسدود شود را براساس نوع و شدت تخلف، می‌توان به دسته‌های زیر طبقه‌‌بندی کرد:

 1. نقض قانون، نا‌امنی جسمی یا روحی مسافر
 2. دخالت در حریم خصوصی مسافر.
 3. عدم رعایت استاندارد های ایمنی خودرو
 4. مغایرت اطلاعات خودرو و نقص مدارک.
 5. خسارت مالی و پرداخت
 6. کیفیت سرویس
 7. قانون شکنی، نا‌امنی جسمی یا روحی مسافر.
 8. اقدام به قتل، تجاوز، تعرض، آدم‌ ربایی، زورگیری و کودک‌ آزاری.
 9. همراه داشتن اشیا و مواد غیر‌قانونی در خودرو مانند: سلاح گرم (اسلحه)، سلاح سرد (مانند چاقو)، افشانه‌ های اشک آور و خواب آور، شوکر الکتریکی و مشروبات الکلی.
 10. مصرف نوشیدنی الکلی، مواد مخدر و روان‌ گردان در‌حین سفر.
 11. به‌همراه داشتن شخص دیگر در خودرو.
 12. سوار‌کردن شخص جدید در مسیر
 13. دزدی از مسافر
 14. راننده مشکوک به اعتیاد و حالت غیرعادی سفیر.
 15. درگیری فیزیکی با مسافر.
 16. خودرو فاقد پلاک
 17. فحاشی به پشتیبانی
 18. تهدید مسافر
 19. فحاشی و توهین به مسافر و پیاده کردن مسافر در میان راه.
 20. نقض حریم خصوصی مسافر
 21. درخواست دوستی
 22. مراجعه به مبدا و یا مقصد مسافر بعد از سفر.
 23. تماس با مسافر بعد از سفر و ارسال پیام با مضامین نامناسب برای مسافر (توهین، تهدید وغیره…)
 24. پرسیدن سوالات شخصی از مسافر
 25. نگاه آزار‌دهنده در آینه.

(در صورت تکرار دومین مرتبه‌ ی موارد ۴ و ۵ حساب کاربری سفیر مسدود و با آموزش مجدد و بررسی وضعیت بازگشایی خواهد شد.) و همچنین اگر مورد مثال شماره 14 واقعیت داشت، یعنی خدا نکرده اعتیاد به مواد مخدر داشتید. از کمپ ترک اعتیاد یا آموزش ترک اعتیاد در منزل برای بهبودی خود بهره ببرید.

عدم رعایت استاندارد های ایمنی خودرو

یکی دیگر از دلایل مسدودی سفیران، رانندگی خطرناک تجاوز از سرعت مجاز، حرکت مارپیچ عدم رعایت مقررات راهنمایی رانندگی، خواب آلودگی، عدم مهارت رانندگی (در این مورد در صورت تکرار گزارش از مسافرین به تعداد ۷ مرتبه حساب کاربری سفیر مسدود می‌شود. با آموزش مجدد بررسی وضعیت بازگشایی خواهد شد.)

مشکل ایمنی، فنی خودرو، شیشه شکسته، صندلی شکسته، نداشتن کمربند ایمنی، برف پاک کن، مشکل ترمزها، چراغ‌ها، راهنما و آینه (در این مورد در صورت تکرار اعلام مشکل از مسافرین به تعداد حداقل ۵ مرتبه و عدم اصلاح موارد گزارش شده حساب کاربری سفیر مسدود و تنها با اخذ معاینه فنی بازگشایی خواهد شد).

تصادف حین سفر (در صورتی که تصادف منجر به صدمه دیدن مسافر شده و سفیر بر‌طبق کروکی پلیس مقصر باشد و یا از صحنه حادثه گریخته باشد، یکی از دلایل مسدودی سفیران خواهد بود و جهت بازگشایی حساب کاربری، سفیر موظف است در صورت شکایت قضایی مسافر، خسارت مالی را پرداخت نماید تا با اخذ تعهد حساب کاربری ایشان مجدد بازگشایی شود.)

مغایرت اطلاعات خودرو، موتور نقص مدارک، راه حل مسدودی اسنپ

مغایرت اطلاعات خودرو با اپلیکیشن (در صورتی‌که این موضوع ۳ مرتبه تکرار شده باشد. حساب کاربری سفیر مربوطه مسدود و پس از آموزش می‌تواند مجددا فعالیت داشته باشد.) نقص مدارک سفیر (در این مورد حساب سفیر تا تکمیل و تصحیح مدارک مسدود خواهد شد.)

خسارت مالی و پرداخت و رفع مسدودی اسنپ تپسی. دریافت هزینه اضافه از مسافر یکی از دلایل مسدودی سفیران است. دریافت هدیه و یا تخفیف سفر. درخواست از مسافر جهت اضافه کردن مقصد یا وارد کردن زمان توقف غیر واقعی. اتمام سفر بدون سوار کردن مسافر.

دریافت همزمان نقدی اعتباری هزینه سفر. در صورت ارتکاب ۵ مرتبه و بالاتر این دسته، حساب کاربری سفیر مربوطه مسدود و لازمه‌ بازگشایی و فعالیت مجدد سفیر آموزش مجدد ایشان است.

مسدود شدگان موتور اسنپ هم می‌توانند در ثبت نام موتور تپسی تهران، کرج، مشهد و اصفهان وارد شوند. برخی از رانندگان تاکسی اینترنتی اسنپ به مسدودسازی بی‌‌علت حساب خود اعتراض کردند و شماره رفع مسدودی اسنپ، ثبت نام غیرحضوری تپسی و ماکسیم خواستند.

ارتباط با شماره رفع مسدودی اسنپ

شماره رفع مسدودی اسنپ چیست و مشاوره بازگشایی سریع مسدودی امکان‌پذیر است. درقسمت چت سایت در پائین سمت چپ این صفحه و مشاوره روبیکا جهت غیرفعالی رفع مسدودی اسنپ و تپسی فقط مشکلتان را توضیح دهید. منتظر تماس، پیامک به شماره تلفنی که گذاشتید باشید.

بازگشایی مجدد رانندگان فقط در شرایطی باید باشد که پلاک خودرو بلاک نشده باشد. مشاهده شده است که راننده اسنپ بعد از اینکه در اسنپ مسدود شده، مثلا به برادر یا دوست خود رجوع کرده است.

با مدارک و تایید هویت آن شخص خواسته مجدد با همان ماشینی که مسدود شده، شروع بکار کند. در چنین مواردی، مدارک شخص دومی مورد تایید شرکت اسنپ قرار نمی‌گیرد و همیشه در حالت نقص مدارک باقی می‌ماند. پس لطفا کار غیرقانونی انجام ندهید. فقط رانندگان سواری و موتور را می‌توانیم راهنمایی کنیم و لطفا تماس نگیرید. وانت کامیونت را باید به شرکت اسنپ رجوع کنید.

اعتراض رانندگان مسدود شده

رانندگان شماره رفع مسدودی اسنپ خواستند تا مشاوره بگیرند. برخی از رانندگان تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی به مسدودسازی بی‌ علت حساب خود اعتراض کردند.

میگه نقص مدارک همه مدارک فرستادم ولی هیچ جوابی نمیدن. شماره رفع مسدودی اسنپ می‌خوام. منو مسدود کردن بخاطر همین پاداشا و این سیستم مسخرشون. بخاطر سفرای کوتاهی که تو شهرم لاهیجان انجام دادم مسدود دائمم کردن.!

مسدودی موقت: اعتراض شدید یکی از راننده‌های اسنپ.

هیچ کار دیگه ندارم؟ من راننده اسنپ هستم بعد از یک ماه  بدون دلیل مسدود کردن صدبار زنگ زدم اپراتور ولی جواب سربالا میدن حتی یکباراخطار نگرفتم، یهویی مسدود دائم شدم. اخه این‌چه عدالتی هست چرا مردم رو مسخره خودتون کردین. مسدود دائم می‌کنین، اکثر کم بودن راننده اسنپ اینه که مسدود دائم هستن.!

اسنپ چون پولشو از مشتری می‌گیرن حق رو به اونا میدن. اصلا به اعتراض و شکایت راننده اهمیت نمیدن.!

در جواب این عزیزان باید گفت؛ که باید با شرکت تماس بگیرند و دلیل مسدودی خودشان را بدانند اگر اینکار برایشان سخت است، می‌توانند در شرکت‌های دیگر تاکسی‌های اینترنتی بصورت هم‌زمان فعالیت کنند.

شماره رفع مسدودی اسنپ و تپسی

اعتراض رانندگان به اسنپ باعث مسدودسازی می‌شود؟ علاوه براینکه عدم رعایت قوانین شرکت‌های تاکسی‌ اینترنتی باعث مسدودسازی حساب‌‌کاربری مسافران و رانندگان می‌شود. تعدادی از رانندگان علت مسدودسازی حساب خود را اعتراض به اسنپ عنوان کردند.

من برای کم‌بودن کرایه‌ها به اسنپ شکایت کردم صبح دیدم حسابم مسدود شده زنگ زدم میگن تحت هیج شرایطی باز نمیکنن حساب رو. جوری راننده رو  مثل اشغال میندازن بیرون انگار نه انگار که ۵ شیش سال براشون کار کردیم.!

سلام اگر امکان داره رانندگان مسدود شده را دوباره شروع به کار نمایید بخاطر حق وحقوقشان که دفاع کردند مسدود شدن یک ساله خدارا خوش میاد لطفا رسیدگی نمایید.!

اسنپ فقط به‌فکر جیب خودشه اعتراضم می‌کنی، حساب کاربریتو مسدود می‌کنه. با این گرونی و… باید بیشتر به فکر راننده باشن.!

مسدودی قوانین و سرویس دهی

قوانین استفاده از سرویس دهی اسنپ در سایت این شرکت ذکر شده‌است، که در صورت عدم رعایت این قوانین افراد نمی‌توانند از خدمات آن استفاده کنند. اما با توجه به  پیام‌های رانندگان به نظر می‌رسد در برخی از موارد مسدودی حساب بدون توضیح از سمت پشتیبانی اسنپ اتفاق می‌افتد.

با وجود پیگیری تجارت‌نیوز از اسنپ در مورد دلیل مسدودسازی حساب کاربران راننده، این شرکت پاسخی به این پرسش نداد. برای رونق کسب و کارتان به رایگان یک وب‌سایت طراحی کنید و راحت کالا بخرید و بفروشید یا خدمات به مشتری ارائه بدید و کسب درآمد راحت داشته باشید.

تماس با شماره تلفن‌های رفع مسدودی اسنپ راننده‌گان از دو روش می‌توانید اقدام کنید! جهت تماس با شماره مسدودی اعلام شده، اول مطالب را به دقت بخوانید، بعد اقدام به تماس فرمایید.

نتیجه راه حل مسدودی اسنپ نهایی

با تشکر از همراهی شما راننده گرامی؛ جهت: مسدودی موقت، مسدودی موقت، پیام به روبیکا و مشاوره رایگان 09903726482 روبیکا یا در ایتا، پیام دهید. لطفا با شماره موبایل تماس نگیرید. ولی، جهت رفع مسدودی دائم، با شماره سراسری ناوگان اسنپ می‌توانید تماس بگیرید. 02191039000

اسنپ مانند همه مجموعه‌ها، قوانین و مقررات مخصوص به خود را دارد که احترام به این قوانین پیش از هر چیزی نشان‌دهنده حرفه‌ای بودن کاربران راننده فعال در ناوگان است. در این مطلب قصد داشتیم از خط قرمزهای اسنپ بگوییم. برخی از مهم‌ترین قوانین اسنپ را که رعایت نکردن‌شان می‌تواند سبب مسدودی موقت و حتی دائم حساب کاربری کاربران راننده شود با هم مرور کنیم.

رفع مسدودی اسنپ سواری توسط ناجا
رفع مسدودی اسنپ سواری توسط ناجا

بیش از حد مجاز سفرهای خود را لغو نکنید. همیشه به تعداد سفرهایی که لغو کرده‌اید توجه کنید و مراقب باشید که از تعداد مجاز عبور نکند. درصورتی‌که چند لغو سفر در روز داشته باشید، پیامکی برای یادآوری از سوی اسنپ برای شما ارسال می‌شود. بدون دلیل کافی سفر را لغو نکنید. تکرار لغو سفر بدون ارائه دلیل می‌تواند باعث مسدودی موقت و نهایتا مسدود شدن دائمی حساب کاربری شما شود.

پس توجه داشته باشید تا حد امکان اگر سفری را قبول کرده‌اید آن را به‌سرانجام برسانید و در صورتی‌که سفری را اشتباها قبول کرده‌ یا به هر دلیل دیگری ناچار به لغو سفر شده‌اید، دلایل خود را پس از لغو سفر در اپلیکیشن راننده به اسنپ اعلام کنید.

حتما پیش از قبول سفر، به مبلغ کرایه و مسافت سفر دقت کنید. شماره مسدودی اسنپ فقط جهت راننده‌هایی که در سایت فنی‌ها ثبت نام کردند، امکان‌پذیر است. راه حل مسدودی اسنپ همین‌ها هستند.

سخن پایانی جهت برگشت درآمد از مشاغل نیمه وقت اینترنتی مثل اسنپ

در نهایت، اینکه فقط شغل نیمه وقت رانندگی جابجایی مسافر را بصورت اینترنتی انجام دهیم، درست نیست. بلکه می‌توانیم با آموزش‌های رایگانی که در بستر اینترنت وجود دارند هم کسب درآمد کنیم.

در آخر با خواندن چند مقاله آموزشی (طبق علایق فردی) می‌توانیم در محله‌های خودمان از آنها بهره بگیریم. اینجا لینک تعدادی مطالب آموزشی درآمد از مشاغل را در اختیارتان قرار می‌دهم. که بتوانید، جهت برگشت درآمد بعد از مسدودی اسنپ، امرار معاش کنید.

آموزش شارژ گاز یخچال فریزر

راهنمای تصویری نصب ماشین لباسشویی در 3 مرحله ساده

آموزش تعویض بلبرینگ لباسشویی | تعویض 3نظام ماشین لباسشویی

سخن پایانی این است که: خیلی از افراد فنی علاقه‌مند توانسته‌اند با یادگیری از بستر اینترنت، به درامدهای بیشتری نسبت به جابجایی مسافر برسند. ممنونم از اینکه تا اینجا با ما بودید، موفق باشید.

راهکار رفع مسدودی اسنپ
راهکار رفع مسدودی اسنپ خیلی هم سخت نیست
سپاس از شما

نظرات

126 پاسخ به “راهکار رفع مسدودی اسنپ سواری فعالی مجدد با 10 پیام‌رسان”

 1. محمد خیری فرد نیم‌رخ
  محمد خیری فرد

  سلام
  عالی

 2. رضا میرزاخانی نافچی نیم‌رخ
  رضا میرزاخانی نافچی

  سلام حساب کاربریم مسدودخ از چهار شنبه تا حالا تماس میگیرم میگه مدارک تکمیل نیست یه لار دیگه میگه تو ازمون شرکت کن یه بار دیگه میگه ۴۸ساعت دیگه وصل یه بار میگه ۹۹۰به ۱۰۰۰۵۵۰بفرست فرم تکمیل کن وصل میشه والا نمیدونم چرا اینجوری میکنن من تموم کارا رو کردم باز وصل نیست

  1. سلام حساب کاربری من مسدود لطفا ازادش کنید

  2. نیم‌رخ
   ناشناس

   همش الکیه منم مسدودکردن همین حرفای بتومیزنن ب منم میزنن ولش ب درک روزی رسون بالایه اینانیستن یه مشتی نسشتن پشت کامپیوتراتلفنا ازهچی خبرندارن

 3. نادر صدیق نیم‌رخ
  نادر صدیق

  سلام بنده ۳روز هست که مسدود شدم مدارک هم فرستادم ولی هیچ کاری انجام نشده دم عیدی به مشکل افتادم خواهشمندم اقدام فرمایید تشکر

 4. ابراهیم تاج آبادی نیم‌رخ
  ابراهیم تاج آبادی

  باسلام اینجانب حساب کاربری مسدودوچندروزی هست خواهشمند هستم اقدام بفرماید دم عیدهست مشکل دارم اقدام بفرماید

 5. حمزه سواری نیم‌رخ
  حمزه سواری

  سلام من چند ماه اسنپ کار نکردم الان خاستم فعلا ش کنم

  1. سلام مسافر همراه خودش سگ داشت من هم اجازه ندادم دعوامون شد. سه ساله مسدود دائمی شدم.

 6. یمانی نیم‌رخ

  بزرگشده های قبرستون
  من فقط به خاطر ایمان به فرستاده امام مهدی ع سید احمدالحسن یمانی ع اخراج شدم
  خدا بزرگه و بندش رو تنها نمیزاره

  1. ساسان نیم‌رخ

   زندگی تووو پای انحرافات دستگاه تبلیغاتیmi19 انگلیس نگذار..
   سید یمانی یه جریانِ نه شخص خاص،نه فرستاد امام زمان!..
   دل داده مهدی ع ، لطفاً برای رفع شبهات در ایتا ، تلگرام و غیر، کلید واژه مهدیاران و مصاف رو سرج بفرمایید ..

 7. امیر باغبان نژاد نیم‌رخ
  امیر باغبان نژاد

  دقیقا حرفت درست بود منم بیخود بی جهت اسنپ مسدود دائمم کرده الان یکساله سعی میکنم برام مهم نباشه

 8. امیر باغبان نژاد نیم‌رخ
  امیر باغبان نژاد

  من حدود سه سال برای اسنپ کار کردم بیخود و بی جهت مسدود دائم اسنپ شدم به گفته ی خودشون مسدودی سیستمی و الان یکساله که مسدود هستم و کارمم همین رانندگی هست فقط خدا بزرگه

 9. محمد خرمی نیم‌رخ
  محمد خرمی

  بنام خدا…احتراما به عرض شما می‌رسانم.. ضمن تبریک سال نو خدمت شما و همکاران محترم شرکت اسنپ.به عرض می‌رسانم از تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ حساب کار بری این جانب قطع میباشدو چندین بار به اطلاع مدیریت رساندم چون بنده دارو تحت نظری استفاده میکنم آزمایشگاه عدم اعتیاد انجام نمی‌دهد تا قطع کاملگواهی ارسال شده و از شب عید بنده بیکار هستم وکسیمشکل راننده ها را حل نمی‌کند فقط اگر خانمی اعلان کند راننده کولر روشن نکرد سریعا دستور قطع کاربری صادر می‌گردد….ولی خانمی که توی ماشین حجاب رعایت نمی‌کند ما بیشتر هوای او را داریم تا راننده ای مثل بنده که ۱/۵ سال است خدمتگزار مردم هستم ولی کدام مدیر حامی راننده هست اگر شخصی با اظهارات گذب باید ۵ماه خانواده او کشته بماند و زندگی خانواده از هم پاشیده. .شود….مگر انسانیت به پول و مال است ..مگر مال دنیا آنقدر ارزش دارد بخدا انسانیت بالاترین ارزش مالی است.امروز درد راننده ها را کدام مدیری حل کرده ولی مسافر .مسافر می کنید…مسافر اگر درست باشه با شلوارک داخل ماشین راننده اسنپ نمایند و یقه و بقیه لباس‌هایش را در بیاورد..چیزی هایی دیدیم که هنوز جایی نگفتیم همش راننده راننده می گوید چرا کثفتهای کف خیابانهارا نمی گوید…

  1. سیدمهدی ظهورنامی نیم‌رخ
   سیدمهدی ظهورنامی

   واقعأ حق گفت

  2. نیم‌رخ
   ناشناس

   آخه اینهمه دردودل کردن چه فایده .آخه کرایه وانت بایدباشه۵۰هزارتومان جالبه مردم انتظاراسباب کشی وکمکم دارن ازماوکلامیخوان ۵۰هزارتومان تا۸۸هزار تومان بدن عجبببببب

  3. نیم‌رخ
   ناشناس

   ول کنین بخدا اسنپ چیه یه مشت رشقالی نشستن اهمیت ب راننده نمیدن

 10. یاسین نیم‌رخ

  اسنپ بدون اینکه حتی یکبارم بهم تذکر بده مسدود دائمم کرده

 11. عطازارعی نیم‌رخ
  عطازارعی

  بنظرم اسنپ ب نفع خودش کار میکنه ن راننده.مسافر زنگ زده الکی حسابم مسدود کرده ایناهم میگن حق با مسافر هست چرا با حق مسافر دلیلی نمی بینم بدون اینکه اطلاع داشته باشم حسابم مسدود کردن

  1. نیم‌رخ
   ناشناس

   سلام منم یع مسافر ب دروغ گفته ک من چیزی مصرف میکنم خدا لعنتشون کنه خدا نونشونو ببره حسابم خود ب خود مسدود کرد

   1. یک سوپیشینه با یک نامه عدم اعتیاد آپلود کن

 12. عطا زارعی نیم‌رخ
  عطا زارعی

  اسنپ کلاهبردار هست هر مسافری بی حجاب باشه مشکلی نداره ولی راننده که ماشین کولر روشن نشده سریع جوابگو هستن عزیزان اینها راننده براشون مهم نیست.

 13. نیم‌رخ
  ناشناس

  ببینین سفیران عزیز،اینا فقط به فقط فکر درآمد و پول خودشونن و بس،،،،،،،،از از بنیاد اسنپ با موتور بودم و پدرم در اومده،،،،حالا که ماشین گرفتم ومیخوام باماشین ثبت‌نام کنم،میگن چون موتور ثبت‌نام کردی نمیشه،گفتم خوب موتور رو کنسل کنید و ماشین ثبت‌نام کنید،الان که چند هفته هست که رفتن خبر بدن،،،،،،،،،،،خدا ازشون نگذره،،،،،،

 14. توحید نیم‌رخ

  خواهش میکنم حسابمو باز کنید امروز مسدود شده نمیدونم چرا ولی من بیکارم تنها درآمدم از اسنپه اینکارو نکنید

 15. محمودزحمتکش نیم‌رخ
  محمودزحمتکش

  سلام برگزارش کذب از سوی مسافر داده می‌شه کسی بررسی نکرده راننده محکوم میشه

  1. Mustapha نیم‌رخ
   Mustapha

   این تایید نشدن توسط ناجا دیگه چی بود، یهو برنامه رو باز کردم تا تسویه انجام بدم، دیدم نوشته مسدودیت دائمی به دلیل عدم تایید ناجا، پشتیبانی هم که دیگه جواب نمیده، موندم ناجا چطور وسط کار یهو عدم تایید داده، اسنپ میگه برو پلیس اماکن،

   1. برو اماکن ی نامه بگیر بفرست برا اسنپ

 16. حسین آقابزرگی نیم‌رخ
  حسین آقابزرگی

  سلام دوستان منم کلی کار کردم مسدود داعم شدم ..الان تو تپسی هم مشغول هستم و راضیم تازه مسافرها هم افراد خاص هستن ..تا امید نشید

 17. حسین آقابزرگی نیم‌رخ
  حسین آقابزرگی

  من حتی واسه خانوادم اسنپ پاک کردم و تپسی ریختم ..همین کارو دارم تو کرج انجام میدم الان نزدیک ۱۵۰ نفر شدیم که داریم اسنپ رو تحریم میکنیم سر این مسخره بازی هایش

 18. اسماعیل خواجه نیم‌رخ
  اسماعیل خواجه

  سلام به قران هیچ وقت طرفدارمسافرنباشیدمن الان دوهفته هست مسدوددائم کردین میگیدبه خاطر بی انضباطی اخ هرمسافری زنگ بزن یچی بگه شماباید به حرفش باشین

 19. نیم‌رخ
  ناشناس

  چرااسنپ همش حق به مشتری میدید.یکم حق به راننده بدید.کرایه نمیدن تقاصای کمک دارن پروهستن آخه کرایه وانت۵۰هزار.هرکه مسدودشده بریدتپسی ثبت نام کنیدبهترازاسنپ هست که همش مسدودمیکنه برای مشتری زبون درازپرو

 20. سید حسن نیم‌رخ
  سید حسن

  سلام ۴ساله بخاطر دروغ مسدود شدم اخه این امامان هستند که مرتکب جرم را میبخشند.

 21. وحید مرادی نیم‌رخ
  وحید مرادی

  سلام من حدود ۶سال اسنپ کار کردم ولی دو ماهه مسدود دائم شدم لطفا یه راهکار برای رفع مسدودی بگین ممنون

 22. پدرام سلطانی نیم‌رخ
  پدرام سلطانی

  سلام خوب هستید تو میدون یکی ثبت نام کرد مثلا منو دو روز وصل بود بعد مسدود شد بخاطر نقص مدارک و ناقص بودن قرارداد

  1. حیدری نیم‌رخ

   سلام در قسمت تکمیل مدارک مجدد پر کنید ، متاسفانه بعضی از دوستانی که بازاریاب میدانی هستند ، تجربه کافی برای ثبت نام‌های اینترنتی را ندارند

 23. سلام حسابم الکس مسدود دائم شده بخاطریه پدر نیامرزی

  1. حیدری نیم‌رخ

   سلام سعی کنید این موضوع را به شرکت اطلاع بدید و اگر مسدود بودن بصورت دائمی بود و هیچ راه‌کاری از سوی شرکت ارائه نشد با لینک پایین در ماکسیم ثبت‌نام کنید.

   https://faniheidari.ir/maxim-karaj-ferdis-tehran/

 24. حسین محمدی نیم‌رخ
  حسین محمدی

  همه برین تپسی خودتون اسنپ شلوغ کردین انداختین تو سرشون حساب منم الکی مسدود دائم کردن میگن شرکت اسنپ دیگه نمیتونه با شما کار کنه ما راننده ها هستیم میندازیم تو سرشون فکر میکنن کی هستن همه برین تپسی خیلی هم بهتره

 25. خلیل‌ کردستانی‌ نیم‌رخ
  خلیل‌ کردستانی‌

  سلام‌ ۱۰روزه‌ حساب‌ کاربریم‌ مسدوده‌ علتشو‌ نمیدونم‌ توی‌اپ‌ اسنپ‌ هرکاری‌ کردم‌ نشون‌ ندادازهکارای‌ کنار‌ خیابون‌ پرسیدم‌ گفتن‌ کارمانیست‌ …لطفا‌ راهنمایی‌ کنید..سپاس

  1. سلام لیست آزمون اسنپ انجام بدید.

 26. بخاطر راحتی مسافر باید سکوت کرد
  بخاطر امنیت اخلاقی باید شیشه ها ماشینو دودی کرد
  تهشم مسدود دائم میشی
  تف تو اسنپو تیم پشتیبانیش که انقدر بدبخته که راننده رو مسدود میکنه شمارشم میذاره بلاک لیست

  1. لطفا بی‌ادبی نکنید آقای بهروز.

 27. اکبر بی ریبی نیم‌رخ
  اکبر بی ریبی

  سلام
  بعضی از مسافران توقعات بی جا از رانندگان دارند بخاطر همین نمره منفی میدهند
  این کار آنان به هیچ وجه درست نیست
  همیشه حق با مسافر نیست

 28. حرومتون بشه این جریمه هایی ک میکنین مملکت صاحب نداره ک شما هرکاری میخوایین میکنین

  1. حیدری نیم‌رخ

   چه جریمه‌ای شدید مهدی جان؟!
   کمی با آرمش صحبت کنید. ممنونم

 29. نیم‌رخ
  ناشناس

  مردمومسخره داره اسنپ وتپسی من 5ساله کار میکردم الان حساب دوماهه ک مسدود دائم شدم نه میشه شکایت کنی نه هیچی

 30. خیلی متاسفم برا این که مسوفر باعث شده روکش صندلی پاره بشه یا یوقتایی 4 نفر شدن بردیم دلمون سوخته تو خیلی مسایل پول کمتر داشتن گرفتیم ..خلاصه خداشاهده هیچ وقت نشده بود که بخوایم بهشون یزره بی احترامی کنیم ..الان دوروزه سر یه مسافر خانم که چه عرض کنم حیف کلمه خانم که سر این که کوچه تنگ بود داشتن بنایی میکردن وساختمان سازی منم تازه برده بودم ماشینو کارواش زنگ زدم بگم میشه لطفا یه 10 قدم بیاید بالاتر که برنداشتن اولش بعد چند دقیقه اومدن نق نق زنون که چرا اقا نیومدید که بهشون گفتم بهشون برخورد وباهاشون بحثم شد بلافاصله گوشیشو برداشت زنگ زد منم زنگ زدم گفتم ولی پشتیبانی قربونش برم به مسافر حق دادن ..ومسدود کردن برامم زیاد مهم نیست فقط خواستم بگم خدا شاهده زیاد نباید حساسیت نشون بدید چون هرچی ببشتر به این شغل حساس باشید بیشتر ازار میبینی وحقت خورده میشه ..بنزین که نمیدن الان چندماه قربونش برم نازم میکنن ..یکم ارزش قایل نیستن برا راننده که روزی 100 کیلومتر یا بیشتر میرن بعد برا یه مسیر 15هزار تومنی که مسافر بهشون اعتراض میکنه سریع چشماشونو میبندن وسریع مسدود.

 31. مسعود کریمی نیم‌رخ
  مسعود کریمی

  سلام من ۵ ساله واسه اسنپ کار کردم تشویقی پر کردم یه مسافر سوار شد شروع به تهدید کرد من ترسیدم پیاده کردم اسنپ مسدود دائم کرده منو حیف اون همه وقتی که برای اسنپ گذاشتم.

 32. لطفا فکری برای مسدود دائم شود
  که هرکی الکی گزارش ندهد واسنپم سریع غیرفعال کند تحقیق کنید
  تا با اکانت فیک کسی کارنکند

 33. سلام من مدت یکسال است که فعالیت داشتم مورخه ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ بصورت دائم مسدود شدم قبل از آنهم‌ موقت بود تماس که گرفتم پیگیر شدم مسدود دائم شدم من از این طریق نون زن و بچه ام را میدادم اسنپ خیلی طرفدار مسافر است کارشناس هایی که داره هم تعدادی کم سن و سال است که بدون در نظر گرفتن قوانین برخورد میکنن دز صورتیکه امتیاز من ۴۵_۴ بود و موال راننده راه بلد ، خودرو خوشبو ، استفاده کولر را داشتم ولی درنهایت حساب کاربری من رو بصورت همیشه عیر فعال کرد

 34. سجاد اهواز نیم‌رخ
  سجاد اهواز

  چند کارشناس بیسواد مسخره پشت میز اسنپ نشستن هیچی هم حالیشون نیست فقط رو اعصاب رانندگان بدبخت که دار و ندارشون همین مسافرکشی و همین ماشین های مستهلک با اون عذاب خرابی و تعمیر قطعات و لاستیک و غیره، یک موردش تا مبدا اومدم مسافر لغو سفر زد با پیامک بحثمون شد اون مسافر پیام های که از خودش بود پاک میکنه و عکس صفحه میفرسته برای اسنپ اینا هم بدون اینکه از من مدرکی چیزی بخوان درجا مسدود دائم میزنن . این نشانه جز خنگی و بیسوادی اون کارشناسان نیست. اخه دو نفر به هم پیام بدن دعوا کنن به اسنپ چه رابطی داره راننده در طول روز با انواع و اقسام مردم با اخلاق و رفتارهای گوناگون برخورد میکنه اما مسافر در بیشتر موارد شاید دو بار رفت وبرگشت از اسنپ استفاده میکنه اونم راننده خشگل و قشنگ تا دم چهارچوب منزلش در خدمتش هست . حالا اسنپ باید بیشتر هوای چه کسیو داشته باشه؟ درآمد وحقوق کارشناسان وهمه عوامل شرکت اسنپ هم از همین راننده بدبخت هست.

 35. مجتبی قربانپور نیم‌رخ
  مجتبی قربانپور

  سلام من هیچ کاری نکردم اسنپ موتوری بودم اما از طرف ناجا مسدود شدم ن کاری کردم ن سابقه ای دارم.قبلا ک پیگیری کردم گفتن ارور کامپیوتری بوده منم چون اومدم شهرستان دیگ پیگیر نشدم اما الان ک می‌خوام اسنپ وانت ثبت نام کنم میبینم ک مسدود هستم هنوز و نمی‌دونم باید چکار کنم ک از مسدودی در بیام

 36. سلام من چند روزی هست هر روز حسابم یک ساعت مسدود میشه میانه عدم رعایت قوانین با اینکه همه مراحل هم رعایت میکنم ولی بازم هرروز مسدود موقت میشم به پشتیبانی زنگ میزنم میگه سفر فیک ثبت شده لطفاً راهنمایی کنین میترسم منجر به مسدودی دایم بشه

  1. برنامه لوکیشن فیک روی دیوایز شما نصب هست احتمال

 37. اسماعیل لتانی نیم‌رخ
  اسماعیل لتانی

  سلام برام زده تکمیل مدارک لطفا اوکی کنید

  1. لطفا روبیکا یا ایتا پیام بدید

 38. نعمت فرهمند نیم‌رخ
  نعمت فرهمند

  مسافر بردم ارومیه ۲۷۰۰۰۰۰۰ریال دومیلیون وهفت صد هزارساله فرار کرد اسنپ هم گردن نگرفت بیخیال از این موضوع بعداز چند ماه دیدن من فقط بیرون شهری میرم وهمی دوست وآشنایان هم بامن میرفتن چون هم اسنپ بود برای امنیت هم برای من خوب بود بیرون شهری داخل ترافیک نبودم حتی مسافر بوده لغو کنه با کمیسیون التماس کردم بردم با برنامه الان حذف دائم هستم نوشتن نه حضوری ونه غیر حضوری بخاطر اینکه نوشتم بچه ات راننده بشه آخه هرکی رو نفرین میکنن میگن راننده شی خوب اولش همکاری بعد راننده هیچ ارزشی نداره در قبال تمام مدارکی وابراز هویت اما مسافر بایک خط دزدی کرایه خوری میکنه اینها پول بنزین نمیدن مسافر افغانی که پسر خاله من نیست میبرم مرز جزابه تشویقی رو نمیدن میبرم مشهد تشویقی رو نمیدن حتما باباشو بردم اردوگاه حسن آباد شاندیز رد مرز بشه آقا جون بچه اونی که حق راننده ای رو که چند صد میلیون داده ماشین خریده میبخشه به چند تا مسافر از خدا بی خبر راننده کنه راننده ها راننده

  1. سلام برای برون شهری ماکسیم به‌صرفه‌تر است.

 39. مواردی که ذکر شده نگاه کردن درخواست دوستی و خیلی موارد دیگر بارها و بارها از طرف مسافر برای من اتفاس افتاده حتی خانم ها وقتی سوار می‌شوند روسری‌اش را مخصوصا می اندازن تا راننده دچار دردسر بشه و اینکه وقتی سوار خودرو می‌شوند مخصوصا خانم ها طوری رفتار می‌کنند که انگار سوار کالسکه سیندرلا شده اند و جوری با راننده صحبت می‌کنند که گویی پادشاه مملکت سوار ماشین من شده و دستور میده این موارد جالبه هیچ برخوردی نداره اسنپ با مسافر و در آخر کرایه را هم همین خانم که فیلم ساز نویسنده و شاعر بود نمی‌پردازد و فرار میکند

 40. داودرجبی نیم‌رخ
  داودرجبی

  ممنونم درست شد اسنپ ماشینم. متشکرم

 41. ناصرزاده نیم‌رخ
  ناصرزاده

  با تشکر از شما جهت فعال سازی مجددم.

 42. ناشناس نیم‌رخ

  سلام برا شرکتی که ارزش برا راننده قائل نیست حروم کار کردن اگه اسنپ اسنپ شده صدقه سر رانندها شده هر چی اسنپ داره از زحمت رانندها س همینطور بقول خودشون کارشناسا میخوام بگم اقای بقول خودت کارشناس که اونم اما واگر داره اگر راننده باشه تو هم هستی والا باید بری سر چهار راه لااقل راننده یه ماشین داره تو اونم نداری پس اگه میخوای کار داشته باشی هوای راننده را داشته باش عزت زیاد

 43. ناشناس نیم‌رخ

  اسپ یه شرکت دلالی بعد برا راننده کلاس میزارن انگار زیر مجموعه ناسا همینطور بقول خودشون کارشناسا وقتی یه شرکت دلالی گله ای استخدام میکنه بیشتر از این نباید توقع داشت

 44. علی حیدری نیم‌رخ
  علی حیدری

  حسابم به علت بدهی مسدود شده و کد تایید نمیده مدت یکماه با پشتیبانی اسنپ تماس میگیرم هر دفعه یک نفر جواب میده توضیح که میدم بدون راهنمایی تماس قطع میشه خودتونو مسخره کردی اگه نمیتونین مشکل رو رفع کنید حداقل با بی احترامی تلفنو قطع نکنید واقعا واسه اسنپ متاسفم

 45. هرچی پرداخت انلاین شده اصلا به حسابم واریز نشده شک داشتم و حسابم خالی کردم ومطمعن شدم خوردتون نشه والان حسابم بی دلیل مسدود شده ایشالله خرج دوا درمونتون بشه

 46. محسن الله دادی نیم‌رخ
  محسن الله دادی

  سلام ما را الکی مسدود دائم کردن دلیلش را هم بهم نمیگن آخه یه احترامی برای راننده قائل بشید حداقل یه راهنمایی بکنید

 47. ممدرضا نیم‌رخ

  نه خیلی نرخ کرایش واسه منه راننده خوب بود حسابم را بدون هیچ دلیلی مسدود کردن علت هم مشخص نیست و اطلاع رسانی نمیشه نهایتا میتونم بگم ب چپم اصلا از روز اول هم اشتباه کردم اسنپ مسافرکشی کردم چون فقط یک میلیونو ۵۰۰ بنزین ازم خوردن نرخ کرایه و هم خو مشخصه نیاز ب گفتن نیست داخل شهر ادم با ماشین ول بگرده روزی خانوادشو خدا میرسونه گور پدر اسنپ

  1. ممدرضا برادر بی ادبی نکنید قسمت هرچی باشد روزی شما پیش روزی دهنده محفوظ است.

   1. ناشناس نیم‌رخ
    ناشناس

    خیلی اسنپ حق خوره

    1. خدا داند.

 48. خیلی وقت حسابم مسدود شده باید چکار کنم تا فعال بشه لطفا کمک کنید

  1. آزمون بدهید.

 49. اسماعیل نوری نیم‌رخ
  اسماعیل نوری

  سلام بنده سفر لغو کردم ولی انجام ندادم اخه سیستم تشخیص داده که شما صفر انجام دادید چرا اون سیستم من راننده میرم جایی که بار بزنم ۱ساعت تو مبدا ۱ساعت تو مقصد تشخیص نمیده خواهر مادر منو میارن جلو چشمم .بعد ۴ روز منو مسدود میکنن بابا بخدا ما مجبوریم خرج خانواده بدیم

 50. هادی منتظر نیم‌رخ
  هادی منتظر

  سلام خسته نباشید الان سه روزه حساب من مسدود شده به خاطر یه شخصی که فحش داده و خودشم زنگ زده به اسنپ به دروغ گفته بنده به ایشون خسارت زدم درحالی که همش دروغ محض بوده فقط تنها دلیلش لغو سفر من بوده الان 3 روزه حساب منو مسدود کردن میخواستم بدونم هر کی زنگ بزنه بدون هیچگونه مدرک و دلیلی چرندیات بگه اسنپ حرفشو باور میکنه و حساب رو مسدود میکنه!!!!؟درحالی که الان 3 ساله بنده یه موردی نداشتم

 51. آیدین قدسی نیم‌رخ
  آیدین قدسی

  با سلام من چند ماه پیش در اسنپ تاکسی فعالیت میکردم و به طور ناگهانی و یکطرفه حساب کاربری من را مسدود کردند بدلیل درگیری لفظی با مسافر و به دروغ و بخاطر اینکه مسئولیت پذیر نیست اسنپ سریعا تقصیر رو گردن راننده میندازه که خود راننده درخواست عدم همکاری کرده خیلی جالبه واقعا اونم برای فرار رو به جلو…آخه این انصاف و عدالته که اینجوری نون بوری کنید؟؟و پشتیبانی هم سریعا ارتباط خط تلفن رو قطع میکنه که به پشتیبانی نشه زنگ زد و اصلا پاسخگو نیست درحالیکه اسنپ باید از رانندش حمایت کنه ولی متاسفانه از تخلف مسافر حمایت میکنه…مسافر تو ماشین میشینه و هر کاری دلش خواست انجام میده و هرچی دلش خواست میگه و فحاشی و بی ادبی میکنه و برای راننده دردسر درست میکنه اونوقت اسنپ میاد تقاصشو از راننده بدبخت میگیره….این عدالت اسنپه؟؟پول من رو مسافر خورده حتی پاداشام رو خود اسنپ بالا کشیده مسافر به خاطر تذکر حجاب به من بی احترامی میکنه راننده رو تا مبدا میکشونه و کنسل میکنه اونوقت اسنپ چرا باید یقه راننده بدبختو بگیره؟؟؟

 52. حسین ناصری وحید نیم‌رخ
  حسین ناصری وحید

  سلام منم ازطرف ناجامسدوددائم شدم چکارکنم

 53. حسین مهرافروز نیم‌رخ
  حسین مهرافروز

  من یک هفته مسدود مدام شدم
  انسان جایزالخطا است
  اگر خطای کرده باشیم
  قبل که نکردیم نبایدبدون اینکه به طرف
  فرصت بدیم یک دفعه مسدود مدام کنیم
  ماهمه زن وبچه داریم فعلا منبه درامد

 54. حسین مهرافروز نیم‌رخ
  حسین مهرافروز

  باسلام
  اگر ممکنه یک فرصت دیگه بدین
  رفع محدودیت کنید توزندگی هر انسانی
  اشتباه پیش می آید

 55. باسلام
  تنهاخواهشی که من از اسنپ دارم اینکه منو رفع مسدودیت کنه
  به خدا به خاطر یک اشتباه زندگیم داره خراب می شود

 56. سلام بنده سید حسین باکمال ویشکائی هستم راننده اسنپ بخدا حال روحی من خیلی خراب بود به پشتیبانی اسنپ توهین کردم پشیمانم ممنون میشم رفع مسدود کنید بنده رو بخدا وضع مالی خوبی ندارم با تشکر

 57. سلام الان اسنپ بنده حدود ۲ سالی هست که مسدود داعمی شده خواهش میکنم اگر راهی داره به بنده بگید ما هم خدایی داریم

 58. سلام من سال ۹۷ بدلیل تخلفات انضباطی مکرر شدم متاسفانه ، و اسنپ قطع همکاری دائم کردند و گفتند امکان همکاری مجدد با شما به هیچ عنوان نیست .. نه تجاوز کردم نه قتل کردم و نه … نه جرم سیاسی داشتم که اینهمه سفت و سخت قطع همکاری کردند خواهشمندم راهکاری برایم بذارید تا رفع شود و قول خواهم داد جزو بهترینها باشم.

 59. سلام منم یه سالی هست مسدود شدم،، چند سال پیش من گرفتار زندان شده بودم الان به گفته عموم که رفته گزارش غلط به پلیس داده من رو مسدود کردن باید چکار کنم

 60. ازطرف ناوگان اسنپ تماس گرفتن وبعدازپرسیدن سوال در مورد مشکلات اسنپ‌.سوال کردن ایاتاکنون مسافری تقاضای مصرف موادمخدرداخل ماشین شماکرده،? گفتم قاطعانه .گویا مسافری ادعاداشته از داخل ماشین بومیاد،⁦(الان اسنپم غیرفعال منکه تنهادرامدم از آینده. عاجزانه از پرسنل محترم اسنپ میخام کمی هم بفکرماباشن وباادعای پوچ یه مسافران یک خانواده را قطع نکنند

 61. سلام من مسافر بردم کرایه مندرج در سیستم را که نداده هیچ به ماشینم یک نیم میلیون آسیب رسانده و کلی هم فحش داده تازه من مسدود شدم
  خداقوت

 62. سلام من مسافر بردم کرایه مندرج در سیستم را که نداده هیچ به ماشینم یک نیم میلیون آسیب رسانده و کلی هم فحش داده تازه من مسدود شدم
  مسافر حجاب رعایت نمیکنه دوربین راننده را جریمه می‌کنه تذکر میدی مسافر امتیاز منفی میده حسابت مسدود میشه
  میگی در ماشین سیگار نکش مسافر امتیاز منفی میده مسدود میشی
  مسافر در جایی آدرس داده که توقف ممنوعه میگی چند متر بیا جلو مسافر بدش میاد امتیاز منفی میده راننده مسدود میشه
  مسافر دیر میاد میگی زودتر بیا مسافر بدش میاد راننده مسدود میشه
  و…. این وسط راننده بیچاره چیکار کنه؟؟؟؟
  خداقوت

 63. محمدرسول امینی نیم‌رخ
  محمدرسول امینی

  با سلام ..من حدودا دو سال هست مسدود شدم بخاطر شکایت ناعادلانه ی خانوم که بخاطر کرایه بوده ولی با تماس به پشتیبانی طوری دیگه گفته آخه خدا رو خوش نمیاد ناعادلانه قضاوت کنید و فقط طرف مسافر باشید .خواهشاً بعد از دوسال تقاضای باز گشایی دارم با تشکر …

 64. باسلام بامن از پشتی بانی اسنپ تماس گرفتن که می توانم دوباره شروع به کار کنم اما من زنگ زدم پشتیبانی گفتن که اطلاع ندارند توروخدا
  اگر ممکنه رفع مسدودیت کنید
  به خدا سر زمستانی زندگیم داره ازهم می پاشه اگر راهی داره کمکم کنید

 65. سلام از اسنپ تماس گرفتن که مجدد می توانم ادامه همکاری کنم اما هنوزاسنپ من
  مسدود اگر امکانش هست کمکم کنید
  به خاطر یک اشتبا زندگیم نابود شده
  خواهشن یک فرست دگه بدین

 66. میلاد خشک دامن نیم‌رخ
  میلاد خشک دامن

  سلام حساب من مسدود شده چه کاری باید انجام بدم

  1. حیدری نیم‌رخ

   با سلام دوستان عزیزم آزمون انجام دهید تا رفع مسدودی شوید.

 67. محسن توکلی نیم‌رخ
  محسن توکلی

  سلام 2سال مسدود داییم بدلیل لغو زیاد چیکار کنم باز بشم دوبار

 68. سعید چگینی نیم‌رخ
  سعید چگینی

  سلام. حدود ۲ سال هست مسدود دائم شدم به غیر از اسنپ هم شغل دیگه ای ندارم. خواهشا راننده هاتون رو از مسدودی در بیارید و یه فرصت دیگه بهشون بدید.

 69. سلام من مسدود شدم بخاطر عدم صلاحیت ازناجا حالا چکار کنم رفع بشه اماکن هم رفتم واقعا نیاز دارم به اسنپ متاهلم با زن و۳تا بچه بیکار بیکارم لطفا راهنمایئ کنید

 70. علی منمدی نیم‌رخ
  علی منمدی

  سلام خسته نباشین محمدی هستم اسنپ مسدود داعم کرده خواهشا پیگیری کنین باز شه. 4285918935کد ملی هست

 71. سیدمحمدموسوی نیم‌رخ
  سیدمحمدموسوی

  سلام وقت بخیر
  من در طول یک هفته 4بار مسدودموقت شدم، نوشته به علت رعایت نکردن قوانین.
  آخه کدوم قوانین که ما هم بدونیم، اگه ناخواسته انجام میشه انجام ندیم و… لطفا راهنمایی کنید.

 72. علی محمدی نیم‌رخ
  علی محمدی

  سلام اگه میشه حساب بنده که داعم مسدود شده باز کنین چون کار ما همین فقط. کد ملی 4285918935

 73. اسماعیل عبدالمالکی نیم‌رخ
  اسماعیل عبدالمالکی

  سلام ده روزه اسنپم به خاطر ارسال مدارک مسدود شده تا کی منتظر رفع مسدودی باشم

 74. سلام. ۲ سالی هست مسدود دائم شدم به دلیل تخلف انضباطی. لطفا برای رفع مسدودی راهنمایی بفرمایید. ممنونم.

 75. مسدود دائم شدم بخاطر دروغ ی مسافر چیکا کنم.

 76. با سلام چند روزه اسنپ من مسدود شده دلیلش رو هم جویا شدم نوشته بودن بع علت ارسال تیکت، من سفر هایی میفرتم که کلی منتظر میشدم وسفر را مسافر لغو میکرد و چند بار پشت سر هم برایشان گزارش نوشتم که شما حق منو خوردین و هزینه سفر من چی میشه از این مسال صبح دیدم غیر فعالم کردن ، خواستم بدونم چطوری باید دوباره فعال شوم

 77. فاطمه محمودی نیم‌رخ
  فاطمه محمودی

  سلام به پشتیبانی اسنپ فوق العاده عالی هستین بنده سه سال خورده ایی اسنپ بودم مسافر بی دلیل به خاطرمسیریابی طولانی امتیاز منفی داد درخواست دادم قطع همکاری بعد منصرف شدم اگرامکان دارد لطفا رفع انسداد بشه همکاری مجدد دارم ممنون ازشما.

 78. سلام با تشکر از عوامل اسنپ.حساب کاربری بنده مسدود شده .باتوجه به مشکل دیسک کمرم جای دیگه نمی تونم کار کنم زندگیم داره از هم می پاشه تو را به خداکاری کنید.

 79. علیرضا نیم‌رخ
  علیرضا

  سلام من هم داشتم سفر می‌گرفتم که یک تلفنی با من شد ‌گفت از طرف اسنپ هستم شما رانندگی پر خطر داشتید.گفتم خیر من از سال 1371گواهینامه دارم تا حالا یک تصادف هم به لطف خدا نداشتم اما برای لغو سفر خدایی چند تا هشدار آمد اون هم یا ۴ نفر بودن، یا من 10دقیقه صبر کردم ولی دوستان بیاید با خودمان صادق باشیم ما که هنر دیگری به جز رانندگی نداریم پس خود من اگر مسدود دائم درست شود به خدا 10نفر سوار میکنم چون شرایطم خیلی بد است. واحتیاج به منبع در آمد دارم واز اسنپ خواهش میکنم برای باز گشایی حساب حتی نامه وازمایس عدم اعتیاد کامل که2ملیون شد بردم برای شرکت وراننگی ایمن تو پرونده من خورده مدال خوش دما،و…. دارم حالا اگر امکان دارد دوباره فعال شوم
  0059697861 کد ملی اگر که نه فقط یک کلام اسنب شرکت معتبر وبزرگ ودارای احترام است حالا این وسط چند تا مسافر گزارش غلط میدهند با خدا

  1. حیدری نیم‌رخ

   این مطالبی که فرمودید و بسیاری از رانندگان اشاره کردند، یعنی عدم آگاهی و نداشتن آموزش کار با برنامه‌ها هست. پس سعی کنید آموزش‌های لازم را از همین مقاله و مشابه اینجور مقاله‌ها دریافت کنید.

 80. علیرضا نیم‌رخ
  علیرضا

  سلام میخواستم بدانم ادامه کار با شرکت را دارم آقای حیدری من عرض کردم خدمت شما لغو سفرها را قبول دارم ولی شرایطی که باعث لغو سفر شده بود گفتم من آزمایش عدم اعتیاد، حساب کاربریش. را ببینید امتیاز4/55 داشتم مدال ماشین خوش دما چون تابستان کولر ماشین روشن بود.
  رانندگی ایمن، رفتار محترمانه حالا من در فشار و احتیاج مادی مثل همه را دارم اگر امکان دارد حساب هر کس که حق به فعالیت دوباره را داردوخود من را لطفا لاین شب عید را اسنپ به همه ما عیدی وگرفتن تعداست آزمون که دادم عیدی فعال سازی حساب است را بدهد به خدا سخت است در این حآلت ازشرکت محترم اسنپ هم تقاضا
  فعالیت ممنون.

 81. صمدنصیریان نیم‌رخ
  صمدنصیریان

  سلام درمورد امثال من که بدون هیچ ارایه سرویس وتخلفی ازهمان اول مسدودشدند راهکارتون چیه همکارپشتیبانی منومسدود کرده بدون تخلف وبنابه صلاح دیدخودشون الان چطوربازکنم؟

  1. حیدری نیم‌رخ
   حیدری

   مطالبی که فرمودید بسیاری از رانندگان اشاره کردند، یعنی عدم آگاهی و نداشتن آموزش کار با برنامه‌ها هست. پس سعی کنید آموزش‌های لازم را از همین مقاله و مشابه اینجور مقاله‌ها دریافت کنید. آرزوی موفقیت دارم برای شما.

 82. حسن دهقانی نیم‌رخ
  حسن دهقانی

  سلام. بنده قبلا حساب کاربری داشتم. الان ماشین و پلاک جدید گرفتم. پیش همکارانتون که کنار خیابان هستند مجدد اسنپ ثبت نام کردم ولی هنوز برام فعال نشده.
  کارشناس ها جواب رو کجا برای من می‌فرستند که من متوجه بشم فعال شده یا نه

  1. حیدری نیم‌رخ
   حیدری

   سلام جناب دهقانی پیامک داخل گوشی و برنامتو چک کن.

 83. حسن دهقانی نیم‌رخ
  حسن دهقانی

  سلام چرا اسنپ من وصل نمیشه همه مدارک کامل را وارد کردم؟؟؟؟؟؟؟

 84. افشین نورمنش نیم‌رخ
  افشین نورمنش

  سلام برنامه اینو باکس داشتم الان مسدود شده ام به پشتیبانی زنگ زدم گفت غیر حضوری هر کاری میکنم وصل نمیشم خواهشاً رسیدگی کنید تا من متوجه بشم

 85. محمود ساعدی نیم‌رخ
  محمود ساعدی

  سلام و وقت بخیر
  ببخشید با توجه به اینکه امتیاز من به ۴/۹۶ رسیده بود بدون دلیل و ذکر آن حساب کاربری اسنپ من مسدود شده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  پیام میده برای همیشه و تماس و حضوری تصمیم تغییر نمیده
  09121222500

 86. چندروزه اسنپ شب عید حسابمون مسدود دائم کرده حق بامن بود طرح تشویقی انجام داد واریزنکرد منم بدو بیراه نوشتم بعدمسدودی واریزکردن خواهشا حسابموبازکنید

 87. ابوالفضل فتح پور نیم‌رخ
  ابوالفضل فتح پور

  منو ب نا حق جریمه کردن هیچ کسم رسیدگی نمیکنه تاریخ ۱۲/۲۲لغوی داشتم ۳ تا در عرض نیم ساعت لغو کردم بارش زیاد بودن میگم بابا تو نیم ساعت من موشک نبودم که بار بزنم ۳ تا سفر ببرم لغو کنم کمیسیون ندم بعدشم این سفر ها لغو کردم بره سفر های سازمانی خوده اسنپ هست که امکان نداره لغو بزنی ولی ببری !!!خود اسنپ کرایه فرداش بعد اتمام سفر میزنه حالیشون نیست فقط میگن بزن جریمه رو

 88. سلام حساب کاربری من غیر فعال شده لطفاً حسابمو باز کنید ممنون

 89. فرشیدعنبرستانی نیم‌رخ
  فرشیدعنبرستانی

  سلام من الان ۲هفته هست که مسدوددائم شودم بایدبرای رفعش چیکارکنم لطفاراهنمایی کنید. ممنون

 90. پدرام نیم‌رخ

  سلام.حساب کاربری من حدود 2 ساله که مسدود شده ب خاطر یه تصادف با موتورسیکلتی که 3روزه تاریخ بیمه نامش گذشته خبر نداشتم. محکوم شدم دیه دادم خلاصه کلی سختی کشیدم …الانم درخواست مجدد همکاری با اسنپ رو دارم.ممنون میشم اگه

 91. مهدی رضوانی پور نیم‌رخ
  مهدی رضوانی پور

  با سلام
  حساب کاربری بنده در اسنپ بصورت دائمی غیرفعال شده حدود ۶ سال پیش و دلیلشم ارسال درخواست سفر از خط دیگری که داشتم بود و هدفم ازینکار فقط تست مسیریابهای مختلف بود که قاعدتا بخاطر تمرین و ارائه‌ی خدمت بهتر به مسافران انجام میدادم و حداکثر ۱۰ بار اینکارو کردم و تعجب میکنم که با نمره‌ی امتیازیه بالایی که داشتم چرا بدون بررسی بنده رو اخراج کردن و به هرکجایی هم که مراجعه کردم میگفتن سیستم شمارو غیرفعال کرده و کاری از دست کسی ساخته نیس!!! چند سالی هست که ناچارا از تپسی استفاده میکنم ولی واقعا نسبت به اسنپ عقبه و خیلی ناراحتم که به ناحق بنده رو محروم کردن و جواب زحمات خالصی که در حدود ۷۰۰ سفر برای اسنپ انجام دادم رو اینجوری دادن !!! اصلا نمیتونم هضمش کنم و خواهش میکنم اگه میتونید برای بازگشت من کاری انجام بدین ؛ ممنون از تلاشتون

 92. عبدالر ضا نیم‌رخ
  عبدالر ضا

  با عرض سلام و احترام
  بنده ۴۶ سال سن دارم. سرپرست خانواده ۵ نفر مستاجر هستم و تنها شغل بنده رانندگی است دوسال مسدود دائم شدم. الان خونه نشین هستم. موقع مسدود شدن تو حسابم نزدیک یک میلیون تومان بود. لااقل پولام بهم برگردنید یا رفع مسدود بشم. خدا به عوض بده.

 93. رشید احمدی نیم‌رخ
  رشید احمدی

  با سلام اینجانب حساب کاربریم بعلت رفتن به زندان و عدم تاییدیه از ناجا مسدود شده غیر از مسافرکشی کار دیگری ندارم و اجاره نشین هستم تو این گرونی شده بخاطر دو تا بچه هام حسابمو بازش،کنید خیلی ممنون میشم به نان روز به ولله محتاجم مستاجر کم مونده پرتمون کنه از خونه بیرون از بس که اجاره هاش عقب افتاده

 94. باسلام حدوددوسال قبل بصورت ناگهانی وبدون هیچ تذکری تپسی مرامسدوددایم کردوبه هرکجا که میشدسرزدم وپرسیدم وهیچ یک ازپرسنل هم علت رابه من نگفتندومن کماکان دوساله بااین سوال درذهن روزهای بدی رامیگذرانم که چرا؟فقط علت رابگویندهمین!

 95. امین لطفی نیم‌رخ
  امین لطفی

  سلام وقتتون بخیر حساب کاربری من مسدود شده سر یه مسافر که کرایه بهم نداده بود من زنگ زدم بهش کرایه مو خواستم اونم زنگ زده به پشتیبان نمیدونم چی گفته حساب منو مسدود کردن لطفا به ما بگین چیکار کنیم من اصلا نمیدونم سر چی مسدود شدم

 96. علیرضاکرمی نیم‌رخ
  علیرضاکرمی

  با سلام وخسته نباشید من سال ۹۹در اسنپ فعالیت میکردم ک بعداز چند وقت مسدود دائم شدم و هرچی تماس با پشتیبانی گرفتم با کارشناسان هبچ جواب درستی بهم ندادن و فقط وفقط میگن ک مسدود دائم یعنی دیگه نمی‌تونید فعالیتی داشته باشین نمیدونم چرا همچین سفت برخورد میکنن ولی اگ مسافر ی حرفی ب راننده بزنه باید هیچ نگه لطفا منا راهنمایی کنید ۴۶۲۳۶۵۷۶۱۲…

 97. سلام ،من 10 تیر از جریمه ناحقی که شدم ،تیکت زدم به پشتیبانی که چگونه میشود حساب کاربری خودم رو مسدود کنم،و با توجه به عصبانیتم نسبت به شرایط بیماری در خانواده ،گفتم اینکار شما دزدی است ،که در حدود 600 و خورده ای سفر در نزدیک 4 ماه شاید 6،7 مسافر امتیاز ضعیف دادن که اونم نمیدونم برای چی،خودشون و خداشون میدونن،امتیازم هم نزدیکه 5 ستاره،دقیقا 4/7 با تقریبا 600 سفر در اول اسفند ارسال تا امروز بوده،امروز من 400 هزار تومان کار کردم بوده ،اومدم تسویه در لحطه مثل همیشه کنم که سیستم ثبت تسویه در لحظه امکانپذیر نمیباشد… چند دقیقه قبل میخواستم برم کار کنم اسنپ برنامه رو باز کردم که سیستم محترم نمایش داد حساب کاربری شما بنا به درخواست خودتان مسدود شده 😂400 هزار تومن هم اعتبار داشتم… اول که تماس با پشتیبانی گرفتم فرمودند 1 ماه طول میکشه پول به حسابت واریز شه ،در صورت قطع هم کاری ،در صورت برگشت به کار شاید بیشتر هم طول بکشه…. پیش خونم گفتم دیگه اندفه عصبانی نشم… دوباره زنگ زدم پشتیبانی قسمت انتقاد ات و پیشنهاد ات ،که شخص اپراتور اول اینکه بسیار دلنشینتر با من حرف زدند،چون جفت اپراتورها مودباته صحبت کردند ولی انتقاد ات و پیشنهاد ات فکر کنم 2 واحد روانشناسی هم تو رشته دانشگاهیش پاس کرده بودند😂فرمودند اگر قطع هم کاری صورت بگیره برگشت اعتبار شما به حسابتون 72 ساعت زمان میبره ،اگر برگشت به کار باشه تا 2 هفته ولی معمولا 3،4 روزه باهاتون تماس میگیرن…میخواستم اینو بگم،دوست عزیزی که به عنوان کارشناس پشت سیستم نشستید! بنده کارشناسی در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزارم رو سال 88 در دانشگاه تبریز اخذ کردم…یعنی بی سواد یا بی شخصیت نیستم ،همه عصبانی میشن و هیچکس هم کامل نیست و دوست داشتم و دارم ،میتونستم به یه شماره ای مثل واتس آپ فیلمی از شرایط خانوادگیم که امروز به طور اتفاقی برای دوستم فرستادم رو براتون میفرستادم ،که کمی ملایمت و لطافت به خرج بدید که راضی بودن حداقل 570 مسافر از 600 سفرم رو در نظر بگیرید ،گرمای هوا ،جریمه پلیس ،جریمه نا حق اسنپ ،مسایل مادی و معیشتی زندگی در جامعه ،ووووووووووووووووووو هزار تا مشکل دیگه رو ،نادبده نگیرید و فقط اون تیکت من رو تو اون شرایط بد زندگبم و بیماریه…….. بهونه کنید و حساب کاربری بنده و امثال بنده رو بهونه کنید و قبل از آلارم دادن ،یک دفعه حساب رو مسدود کنید….(نکته آموزنده👈😅) ولی به قول مادرم که گفتن میخواستی تو باشی تا تو عصبانیت تصمیم گیری نکنی ،البته بیشتر جاهای مملکت و زندگی همیتطوره ،1000 تا کار خوب بکن یا کارتو خوب انجام بده ،کسی نمیاد بگه دستت درد نکنه ،کافی 1 بار یه سوتی بدی و به همبن راحتی حذف میشی …حقیقتا من دوست ندارم برگردم به شغل اسنپ با توجه به زحماتی که راستای اخذ مدرک تحصیلی و دانشگاهی کشیدم ،ولی با توجه به جبر و خرج…… نیاز به کار کردن در این شغل دارم و درخواست میکنم لطفا حساب کاربری بنده رو مجددا فعال کنید… چون من برای بالا بردن اسم اسنپ یا پایین نیاوردن اسم این سازمان زحماتی کشیدم که غیر از مسافر و خداوند کسی در جریان نیست… میتونم مدعی بشوم سازمان اسنپ به رانندگانی مثل بنده که بیش از حد حس مسیولیت پذیری داریم و انسانیت رو در هر جایی حتی بدون دستمزد ارجح میدونیم و در اولویت قرار میدیم ،-(نیاز داره) این حرفم رو خدای نکرده حمل بر خود ستایی نگذارید…من واقعا بیشتر از 35 سفر که 17 سفر رایگان انجام دادم ،بنا به شرایط و شخصیت اون مسافر وو کمیسیون ازم کم شده و به اینکارم هم افتخار میکنم ،چون من میدونم و کارمای خوبی که در آرشیو کاینات ثبت شده…شاید 2% راننده به اصول خاص و انسانیت و امانت داری پای بند باشند…در ضمن اسنپ تو این 4،5 ماه کار من رو راه انداخته و من در دیدگاه های قبلی خود هم به این موضوع پرداخت کردم و تشکر هم کردم… ولی خب روزگار همینه… یا حق….به امید برگشت حساب کاربریم و اینکه بخشش از بزرگترهاست… یا حق👆🏼

 98. سلام حساب کاربری من مسدود شده ومیخوام ازادش کنم چ کنم لطفا راهنماییم کنیم بیکارم وکارم فقط اسنپه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *