سایت موفق 🟰 SEO✔️

ثبت تبلیغات در کرج با تلگرام

گروه تبلیغات رایگان تلگرام آموزش رفرال گیری

در گروه تبلیغات رایگان تلگرام بصورت رگباری هم می‌توانید، لینک کسب وکار خود را ارسال کنید. همچنین آموزش طراحی سایت، سئو وب‌سایت آموزش رایگان وردپرس، حتی آموزش ترجمه مقاله با زهرا حیدری، به رایگان یاد بگیرید. استفاده از ربات‌های تلگرامی رایگان را می‌آموزید. وهمچنین نحوهء درست تبلیغات، محتوا وغیره… درفضای مجازی را یاد می‌گیرید. و همچنین آموزش‌ها در گروه تبلیغات رایگان تلگرام طوری هست که حتی می‌توانید بصورت قسطی برای دیگران سایت طراحی کنید. در گروه تبلیغات آزاد تلگرام ببینید چه خبر است.

گروه تبلیغات رایگان تلگرام، تبلیغ مشاغل

گروه تبلیغات رایگان تلگرام بصورت فارسی درسرارکشور
تبلیغات درتلگرام بصورت فارسی درسرارکشور

گروه تبلیغات رایگان تلگرام، جهت ورود به گروه تلگرام تبلیغات رایگان با فیلترشکن روشن روی لینک گروه در بالا بزنید. و یا اگر از پروکسی استفاده می‌کنید، آیدی @refral_rafi  را کپی کنید و در تلگرام خود جستجو کنید.

گروه دوم برتر، رفرال گیری برتر خودکار توسط ربات، رایگان و افزایش بازدید، تبلیغات با آیدی refral_rafi@ رفرال گیری برتر، در گروه لینک خود را در تبلیغات به اشتراک بگذارید. ارسال خودکار تبلیغات شما توسط ربات در گروه سنجاق می‌شود.

گروه تبلیغات محلی تلگرام

همچنین گروه‌های محلی هم به این‌صورت می‌توانید درست کنید. و انجام تبلیغ مشاغل شما در سایت فنی‌ها با کپی لینک refral_rafi انجام دهید. بهترین گروه‌های تلگرام محلی و سراسری برای تبلیغات رایگان و فرستادن لینک کسب و کار، بنرسازی خوب با آموزش تبلیغات است.

بر خلاف سایر برنامه‌های پیام‌رسان، استفاده از Telegram برای کسب وکار، به هیچ نرم افزار اضافی نیاز ندارد. در این مقاله، درباره گروه تلگرامی کامل توضیح خواهیم داد. همچنین به شما کمک می‌کنیم تفاوت بین گروه تلگرام عمومی، خصوصی وهمچنین گروه وکانال را درک کنید.

گروه تبلیغات تلگرام فردیس

در قسمت تبلیغ، گروه تبلیغات تلگرام فردیس، قوانین گروه را بخوانید، دستورات ربات‌را اجرا کنید. مرتب بصورت دوره‌ای تبلیغات کنید. می‌توانید، در کانال آموزشی مرتبط با گروه‌های آموزش‌های رایگان عضو شوید. از قبیل؛

آموزش رایگان وردپرس

آموزش رایگان ارز فورس کوین دیجیتال

نحوه برندسازی رایگان،

طرز ساختن گروه تلگرامی

ساخت کانال تبلیغاتی تلگرامی ایجاد ربات‌های مختلف تلگرام وجود دارد که بصورت رایگان قرار دادیم.

ابر گروه تبلیغاتی تلگرام در فردیس کرج شهریار

با آیدی refral_rafi در گروه تبلیغات تلگرام کسب کارهای خدماتی همچون؛ خدمات فنی ماهان معرفی انواع کسب و کارهای مجازی در گروه تبلیغات تلگرام فردیس آماده ارائه تبلیغات رایگان درخدمت شماست. وهمچنین ثبت‌نام غیرحضوری تپسی و اسنپ ارسال کارشناس ثبتنام در محل راننده‌ای که می‌خواهد کارش را با خودروهای اینترنتی شروع کند، بصورت رایگان با ثبتنام همزمان انجام می‌شود.

گروه تبلیغات تلگرام فردیس کرج، شهریار، تهران و تمامی کشور تبلیغ رایگان دارد و تبلیغات در تلگرام محله محور انجام می‌شود.

جای تبلیغات شما اینجاست در بهترین گروه تبلیغات البرز کرج واطراف با فیلترشکن وبدون فیلترشکن باکپی وجستجوی آیدی @refral_rafi عضویت رایگان تمامی سنین، برای این که وارد گروه تلگرام فردیس شوید. کافیست فیلترشکن شما روشن باشد و روی لینک بالا کلیک کنید. یا اگر با پروکسی تلگرام کار می‌کنید آیدی بالا را کپی کنید ودر تلگرام جستجو کنید، بعد در گروه تبلیغات تلگرام فردیس عضو شوید. از قابلیتهای رباتی استفاده کنید. جهت تبلیغات رایگان عضویت در کانالِ گروه هم اجباریست.

آیدی گروه تلگرام در فردیس کرج

برای تبلیغات رایگان خودتان در گروه تبلیغات تلگرام فردیس کافیست آیدی @refral_rafi  کپی کنید و در تلگرام خود اجرا کنید پشت سر هم تبلیغ کنید. چه کسی فکرش را می‌کرد که در فضای مجازی مثل گروه تبلیغات تلگرام فردیس  اقداماتی صورت گیرد، که در دنیای واقعی انجام آن‌ها گاهی غیرممکن است یا اگر هم امکانی وجود داشته باشد.

 • زمان
 • انرژی
 • هزینه

بسیار بیشتری می‌طلبد؛ سه عاملی که باید تا جای ممکن در مصرف‌شان صرفه جویی کرد و آنها را برای فعالیت‌های بعدی ذخیره نمود. گروه تبلیغات تلگرام  رایگان. اهمیت گروه تلگرام در اینترنت است.

با این نظر موافقید اگر بگوییم که اهمیت گروه تلگرام در اینترنت این روزها تبدیل به یک معدن طلای واقعی شده است؟! با اینترنت بستری به نام فضای مجازی برای ما فراهم می‌شود. لحظه‌ای به تمام امکاناتی که این فضا دارد فکر کنید. دنیای وب، اپلیکیشن‌ها، شبکه‌های اجتماعی و غیره. بالغ بر نیمی از جمعیت جهان از این فضا استفاده می‌کنند؛

بنابراین به دلیل همگانی بودن آن، تبلیغات در آن نیز از رسانه‌های سنتی پیشی می‌گیرد و اهمیت ویژه‌ای می‌یابد. بهتر است بگوییم که این ترجیحات و عادات مصرفی افراد است که شیوه تبلیغات را تعیین می‌کند. در این مقاله با تعریف تبلیغات در فضای مجازی و بهترین شیوه‌های اجرای آن بیشتر آشنا می‌شویم.

کار در منزل بصورت مجازی  بدون پرداخت مبلغ. نقش گروه‌های تلگرامی کار در منزل و گروه تبلیغات تلگرام فردیس. کار در منزل با ظرفیت رو به اتمام، اگر واقعا میخوای کار اینترنتی در منزل با حقوق عالی داشته باشی فقط پیام بده استخدام دائم شوید. برای همکاری در گروه تلگرام و کار در منزل با تلگرام، گوشی هوشمند، آشنایی با برنامه و فضای مجازی با ما باشید. کار اینترنتی در منزل با حقوق به صورتی که تحویل کار سر یک ساعت مشخص و سر ساعت تحویل چک می‌شه و خود شرکت اطلاع میده لطفا شما پیام ندید.

تعداد ثبت نام ها بالا است. در پاسخگویی سوالات خود کار در منزل اینترنتی صبور باشید. با سابقه درخشان ستاره دار شرکت تنها شرکت غیر حضوری که 9 سال است کار می‌کند. جهت کار در منزل اینترنتی (ثبت نام تپسی راننده) اطلاعات خود را در گروه نفرستید فقط پیام خصوصی دهید.

شیوه کار در منزل با تبلیغات گروه‌های تلگرامی سراسری

وارد تلگرام شوید و کلمه گروه تبلیغات، گروه رفرالگیری، گروه تبلیغ وغیره… تک به تک سرچ کنید. هر گروهی که باز شد، تبلیغات و فرستادن بنر هایتان با لینک شما، آزاد بود یا فقط یک نفر افزودن ادد اجباری داشت و یا عضویت در فقط یک کانال مربوط به گروه اجباری بود، عضو شوید.

در گروه‌های  تلگرام تبلیغات، ازخودت سبقت می‌گیری! با ما همراه باشید تا نحوه ایجاد گروه در تلگرام، اضافه کردن اعضای جدید با لینک دعوت و نکات کاربردی دیگر را بیاموزید. علاوه بر گروه، برای ارتباط با مشتریان خود می‌توانید از کانال‌ها یا ربات‌های تلگرامی نیز استفاده کنید.

نکات اولیه گروه تلگرام

اگر قبلاً از گروه WhatsApp استفاده کرده باشید، مفهوم اساسی گروه تلگرام را درک می‌کنید. گروه تلگرام به شما اجازه می‌دهد تا سایر کاربران تلگرام را به یک چت دعوت کنید، همه اعضا می‌توانند در این چت مشارکت کنند. چت گروهی تلگرام یک مزیت خاص نسبت به گروه‌های واتساپ دارد، محدودیت گروه تلگرام ۲۰۰۰۰۰ نفر است.

به نظر می‌رسد عضویت در چنین گروهی تجربه خوبی باشد. داشتن یک گروه تلگرامی با این تعداد عضو کار ساده‌ای نیست. آیا شما هم می‌خواهید، یک گروه ۲۰۰۰۰۰ نفری داشته باشید؟ تلگرام امکان ایجاد گروه‌های عمومی و خصوصی را  ارائه می‌دهد.

گروه تبلیغات رایگان تلگرام
گروه تبلیغات رایگان تلگرام در تلفن همراه و گوشی

افزایش ممبر، افزایش فروش با ربات تلگرامی

برای افزایش ممبر و افزایش بازدید از محتوای فروش، با ربات‌های تلگرامی باید شروع به کار کرد. یک مثال زنده برایتان می‌نویسم. از کانال و گروه تبلیغات رایگان تلگرام خودم به نام refral_rafi وقتی برای اولین بار گروه refral_rafi را باز می‌کنید، متوجه می‌شوید. یک ربات به شما خوش‌آمد می‌گوید و شما را برای تبلیغات آزاد دعوت می‌کند. حالا اگر شما بخواهید شروع به تبلیغات کنید، ربات از شما می‌خواهد که حداقل یک نفر دیگر را به گروه وارد کنید.

این یک نفر می‌تواند اکانت دیگر در تلگرام شما باشد فرقی ندارد مهم این است که شما یک نفر اضافه کردید. حالا می‌توانید تبلیغات کنید. اما بازهم انگار ربات دوست دارد شما را اذیت کند! می‌گوید، باید در کانال گروه هم عضو شوید. در پایان، شما یک نفر به گروه اضافه کردید. فقط خودتان به کانال پیوستید، حالا تا پایان عمر می‌توانید پشت سر هم  تبلیغات به همراه لینک کسب‌وکار خودتان را بفرستید. چون ربات تلگرام آیدی شما را شناخته است.

مقایسه گروه خصوصی با گروه عمومی

چند تفاوت اساسی بین گروه خصوصی و گروه عمومی  در تلگرام وجود دارد. این اختلافات به چگونگی  پیدا کردن گروه و اینکه چه کسانی می‌توانند افراد را به آن دعوت کنند، برمی‌گردد. در گروه خصوصی، تنها سازنده یا ادمین گروه می‌تواند افراد را مستقیما به گروه دعوت کند. گروه‌های تلگرامی دارای لینک‌های دعوت هستند. که با t.me آغاز می‌شوند و فقط سازنده یا ادمین به لینک تلگرام t.me دسترسی دارد.

همانطور که می‌دانید، گروه‌های خصوصی تلگرام را نمی‌توان با جستجوی درون برنامه‌ای پیدا کرد. این ویژگی گروه‌هایِ خصوصی است. اما گروه‌های عمومی کاملا بر عکس هستند.‌در این گروه‌ها دسترسیِ کاربران آسان‌تر  می‌شود تا بتوانید تعداد اعضا را افزایش داد و به عدد ۲۰۰،۰۰۰ نزدیک شد. برای پیدا کردن گروه‌های عمومی تلگرام می‌توانید از جستجوی درون برنامه‌ای استفاده کنید. لینک دعوت نیز برای همه اعضای گروه در دسترس است.

نحوه ایجاد گروه بزرگ در تلگرام

به این ترتیب هر یک از اعضای گروه می تواند لینک گروه تبلیغات رایگان تلگرام  t.me را برای بزرگتر شدن گروه به اشتراک بگذارد. گروه‌های عمومی تلگرام، همچنین می‌توانند کد کوتاه t.me/joinchat خود را شخصی سازی کنند. بدین ترتیب افراد می‌توانند با یک کلیک، عضو گروه مورد نظر شوند.

با اشاره به پاراگراف بالاتر که نحوه کارکرد با ربات را مثال زدیم. باید یادآوری کنیم که در گروه تبلیغات رایگان تلگرام، همیشه یک یا دو ربات در حال زحمت کشیدن هستند.

گروه تبلیغات رایگان تلگرام
گروه تبلیغات رایگان تلگرام و نقش ربات

نقش ربات‌ها در تلگرام

عموماً بیشترین نقش مدیریت کاربرها بر روی ربات‌های تلگرامی هست. که بدون دخالت ادمین کانال یا گروه نقش آفرینی می‌کنند. آنها وابسته به تغذیه از هوش مصنوعی هستند و بخاطر این است که هیچ وقت خسته نمی‌شوند. برای ما مثل یک ادمین پیشرفته‌یِ خستگی ناپذیر، انجام وظیفه می‌کنند.

در گروه تبلیغات رایگان تلگرام بعضی از  ربات‌ها هم رایگان هستند. قابلیت‌هایی همچون؛ افزایش عضو، خوش‌امد گویی به تازه وارد، دادن آمار کارکرد برای کاربران و بسیاری وظایف دیگر که توسط ادمین در تنظیمات آنها به ثبت رسیده است.

ساخت ربات رایگان در تلگرام

در تلگرام یک ربات به نام پدر یا به لاتین BotFather وجود دارد. بات فادر یا به لاتین BotFather که توسط این ربات بصورت رایگان به هر چند تعدادی که می‌توانید ربات بسازید و آنها را در کانال‌ها و گروه‌های خودتان فعال کنید.

نحوه ساخت به این شکل است که کلمه BotFather را از اینجا کپی کنید. در تلگرام خود جستجو کنید و در نهایت استارت بزنید. طبق دستورالعمل‌هایی که ربات بات فادر می‌گوید، انجام دهید و خیلی راحت کارتان را پیش بروید.

گروه‌ رفرال گیری رایگان تلگرام: آزادترین گروه‌ رفرال گیری رایگان و بهترین گروه تبلیغات تلگرامی در ایران فقط رفرال گیری @refral_rafi با امنیت خیلی بالایی است.

گروه مجموعه گیری و تبلیغات کسب‌وکار رفرال‌گیری رایگان تلگرام

باآموزش رایگان در سایت فنی‌ها در سطح کشور بیشترین بازدید های واقعی را دارد. شما هم به راحتی می‌توانید در گروه‌های اعلامی این صفحه وارد شوید و بنر کسب و کار خودتان را پخش کنید و تبلیغات ثبت کنید. گروه‌ رفرال گیری رایگان فنی‌ها.

برای عضوشدن در گروه‌ رفرال گیری رایگان تلگرام بدون فیلترشکن، آیدی @refral_rafi کپی کنید و در تلگرام خود اجرا کنید. جهت عضو شدن درگروه با فیلترشکن روی لینک تلگرام گروه بزنید. عضویت برای شما رایگان است و حتی طرح معرفی به سودِ شما  خواهد بود  که  در پایانِ  مقاله  بصورت آموزشی کامل توضیح می‌دهیم.

در این گروههای تلگرامی آزاد و رایگان:

 • تبیلغات بدون محدودیت
 • افزایش فالور بصورت آزاد
 • رفرالگیری آزاد و رایگان
 • ارسال بنر بالینک آزاد است
 • ارسال فیلم آزاد است
 • ارسال عکس با نوشته
 • آموزش‌های کسب و کار
 • آموزش ارز دیجیتال
 • یادگیری کسب و کار اینترنتی
 • آموزش ساخت ربات

بهترین جایگاه برای تبلیغ کسب و کارهای اینترنتی و مجازی ، ارسال بنرهای تبلیغاتی شما در تلگرام است

افزایش ممبرهای گروه تلگرام

این روزها تلگرام فقط جنبه سرگرمی ندارد، بلکه به ابزاری برای کسب درآمد و بازاریابی آنلاین تبدیل شده است. افراد زیادی در تلگرام گروه هایی تشکیل می‌دهند و با افزایش اعضا یا ممبرهای آن به درآمدزایی می‌رسند. پس تلگرام علاوه بر منبعی برای کسب درآمد به منبعی برای معرفی خدمات، سرویس‌ها و محصولات تبلیغ دهندگان هم تبدیل شده است.

اما اصلی‌ترین مسئله‌ای که باید شما به عنوان ادمین یک گروه تلگرام به دنبال آن باشید، مربوط به افزایش ممبر یا عضوهای آن می‌شود. هرچه عضوهای گروه شما بیشتر باشد، شانس شما برای جذب درآمدزایی هم بیشتر می‌شود. همچنین با افزایش ممبر هزینه انتشار آگهی هم در گروه افزایش پیدا می‌کند. درگروه مجموعه گیری، پس افزایش ممبر کانال تلگرام از هر نظر برایتان یک برد خواهد بود.

راه‌های افزایش ممبر گروه‌ رفرال گیری رایگان

1- افزایش ممبرهای گروه‌ رفرال گیری رایگان با تولید محتوای مناسب

2- افزایش ممبرهای گروه تلگرام با عضو کردن 200 ممبر ابتدایی به گروه

3- افزایش ممبرهای گروه تلگرام با انتخاب نام و لینک مناسب

4- افزایش ممبرهای گروه تلگرام با درج آدرس گروه در زیر هر پست

5- افزایش ممبرهای گروه تلگرام با بهبود ظاهر پست‌ ها

6- افزایش ممبرهای گروه تلگرام با تبادل لینک

7- افزایش ممبرهای گروه تلگرام با تبلیغ و آگهی

8- افزایش ممبرهای گروه تلگرام با تعامل ادمین و اعضاء

9- افزایش ممبرهای گروه تلگرام با انتشار پست های ویدیویی و تصویری جذاب

10- افزایش ممبرهای گروه تلگرام با ایجاد مسابقه و اهدای جوایز

گروه‌ رفرال گیری رایگان و نحوه جستجو در تلگرام

آموزش عضو شدن در گروه تبلیغات و رفرالگیری: وارد تلگرام شوید و آیدی refral_rafi را کپی کنید و در منوی جستجو تلگرام بگذارید. با اینکار می‌توانید وارد گروه شوید و به رایگان هر چقدرکه دلتان خواست تبلیغ کنید. فقط پیش شرطِ فرستادن مطالب ومحتوای شما، توسط ربات گروه به شما اعلام می‌شود. مثلا اگر ربات خواست که دریک کانال هم عضو شوید، اینکار را انجام دهید. با این کار هم شما برد می‌کنید. هم صاحب کانال که یک فالور به کانالش افزوده می‌شود.

برای شما کاملا رایگان است و همچنین هر چقدر رفرال و مجموعه داشته باشید و آنها را هم عضو کنید، طبق قوانین سنجاق کردن محتوای شما اجرا می‌شود  و  آنوقت بازدید از  بنر  یا  محتوای  شما  بیشتر می‌شود. صحبت کردن در اینجا، برای تبلیغات آزاد است و دقیقا فنی‌ها همون‌ جاییه که از همه جلو میزنی!

بهترین گروه تبلیغات تلگرام

در بهترین گروه تبلیغات تلگرام  آزاد عمومی ایرانی و در گروه تبلیغات خودتان در تلگرام عضو شوید. همچنین در ثبت تبلیغ رایگان واقع در سایت فنی‌ها رایگان تبلیغ ثبت کنید. مثل؛ دسته خدماتی تعمیرات لباسشویی در خدمات فنی ماهان.

برترین گروه تبلیغات تلگرام تبلیغات رفرال‌گیری زیرمجموعه گیری: چرا گروه‌های ایرانی بهترین گروه تبلیغات تلگرام و تبلیغات رفرالگیری و زیرمجموعه گیری هستند؟! چون اگر وارد یک گروه تبلیغات آزاد در تلگرام شوید، معمولا رایگان نیست. و باید مبلغی را بپردازید. تا بتوانید تبلیغ کنید، ولی در گروه‌هایی که ما معرفی می‌کنیم تماماً رایگان هستند و نیازی به هیچ پرداختی ندارند.

نحوه ورود به بهترین گروه تبلیغات تلگرام

برای ورود به بهترین گروه تبلیغات تلگرام فیلترشکن خود را روشن کنید و روی لینک برترین گروه بزنید. t.me/refral_rafi یا اگر از فیلتر شکن استفاده نمی‌کنید، آیدی refral_rafi  کپی کنید. در تلگرام جستجو کنید و با پروکسی تبلیغات بفرستید. و بصورت رگباری لینک تبلیغات و بنر کسب و کار خودتان را بدون محدودیت، شبانه روزی بصورت رایگان، ارسال کنید.

در گروه تلگرام و تبلیغات رفرالگیری و زیر مجموعه گیری تبلیغات یکی از راه‌ های جذب مشتری و افزایش فروش است؛ اما محل تبلیغ، نقش زیادی در دستیابی به اهداف دارد. تبلیغ باید در جایی نمایش داده شود که مشتریان بیشتری  آن را  ببینند. به همین دلیل، اغلب صاحبان کسب‌ وکار به‌ سراغ بیلبوردها و نصب بنرها در نقاط شلوغ شهر می‌روند.

بهترین گروه تبلیغات تلگرام رگباری آزاد رایگان مشاغل

دنیای آنلاین و راه‌های تبلیغات: در دنیای آنلاین هم همین قضیه صادق است! گروه تبلیغات تلگرام یکی از شلوغ‌ترین نقاط دنیای اینترنت در ایران به‌ حساب می‌آیند. اگر نمی‌خواهید این فرصت طلایی را از دست دهید، لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام را در این مقاله بررسی کنید. پیشنهاد می‌کنیم تا آخر مقاله همراه ما باشید؛ چراکه قرار است ویژگی‌ های بهترین کانال برای تبلیغات را هم با شما در میان بگذاریم. یا اگر تمایلی به استفاده از تلگرام ندارید میتوانید یک سایت اختصاصی یا یک برگه تبلیغاتی در گوگل داشته باشید، ما این کار را برای شما با کمی هزینه انجام می‌دهیم.

t.me/amozesh_arzd

t.me/forceiran2022

t.me/refral_rafi

t.me/arzdijital3

نتیجه تبلیغات پی در پی در تلگرام

در نهایت، بهترین گروه تبلیغات تلگرام همینجاست. تبلیغات پی در پی در تلگرام در بهترین گروه تبلیغات تلگرام، پیش از محدودیت کار با این شبکه اجتماعی رایگان، یکی از رایج‌ترین روش‌های تبلیغات محسوب می‌شد. که البته با مسدود شدن این پیام رسان، کمی افت کرد. اما دوباره کاربران به تلگرام روی آورده‌اند. این را می‌توان از افزایش اعضای کانال‌های تلگرامی متوجه شد.

از آنجا که در بازاریابی شما هم نباید میدان را برای رقبایتان خالی بگذارید، بهتر است هرجا مشتریانتان حضور دارند حاضر باشید. به همین دلیل توصیه می‌کنم این پست آموزش تبلیغات در تلگرام را از دست ندهید. حتماً شما هم حین بازدید از  تلگرامی که عضو هستید تبلیغاتی را دیده‌اید. اصلاً شاید بهتر باشد بپرسم چطور کانال‌های تلگرامی را برای عضویت پیدا می‌کنید؟

در گروه تلگرام رایگان و بهترین گروه تبلیغات تلگرام را چطور گروه تبلیغاتی در تلگرام پیدا کنیم؟

آیا دوست‌تان آن را به شما معرفی کرده بود یا تبلیغ کانال تلگرام را در جایی دیده بودید؟ اگر بخواهید برای کانال خودتان عضو بگیرید به جز این روش‌‌ها چه روش‌های دیگری بلد هستید؟ در جواب باید بگویم؛ برای دیده شدن از هر راهی که می‌توانید در چندین گروه و کانال عضو شوید. هر چقدر بیشتر بهتر.

روزی از روزها، یک دوستی را در گروه تلگرام پیدا کردم و از ایشان پرسیدم، از تلگرام چطوری کسب درآمد میکنی؟ در جواب بهم گفت:  هر چقدر می‌توانم در گروه‌های تبلیغاتی عضو میشم و خودم چند گروه ساختم و چند ربات در آنها بصورت ادمین قرار دادم. برای ساختن ربات تلگرامی به مقاله آموزش ساختن ربات رجوع کنید. اگر نتوانستید، به ثبت نام در سایت فنی سئو سر بزنید.

سپاس از شما

نظرات

9 پاسخ به “گروه تبلیغات رایگان تلگرام آموزش رفرال گیری”

 1. رفرال رگباری و ازاد

 2. محسن نیم‌رخ

  سلام دوستانه عزیز برای همایت و پشتیبانی ما لطفاً عضو گروه رفرال گیری و تبلیغاتی ما بشین ممنون ❣️❣️❣️

 3. محسن نیم‌رخ

  سلام دوستانه عزیز گرامی برای همایت و پشتیبانی ما لطفاً عضو گروه رفرال گیری مون بشید باتشکر ❣️❣️❣️

 4. مهتاب نیم‌رخ
  مهتاب

  اطلاع رسانی در مورد پروژ جهانی فورسیج خوب بود
  و تبریک میگم که در لیست گوگل قرار گرفتین
  برای تیم ما باعث افتخاره

 5. مهتاب نیم‌رخ
  مهتاب

  گروه رفرال گیری آزاد و بدون محدودیت
  عزیزان با ما پرسرعت ک راحت دیده میشوید
  در خدمت شما هستیم

  1. نیم‌رخ
   ناشناس

   باسلام واحترام درخاست راننده خانم برای پخش پوشاک در شهر تهران وکرج حقوق ۲۰ ملیون ۰۹۱۹۰۶۲۳۰۴۵

 6. سایت غیر قابل اسکم توش ثبت نام کنید اول براتون ۲۰ دلار میده میتونید سرمایه گذاری کنید ۵۰ دلار بدست بیارید؟

 7. از کانال فروشگاهی تلگرامی من دیدن کنید
  فروش انواع چاقو زنجان و چاقو وارداتی
  ارسال به سراسر ایران
  09191448818
  کلی و تکی

 8. باسلام واحترام درخاست راننده خانم برای پخش پوشاک در شهر تهران وکرج حقوق ملیون ۰۹۱۹۰۶۲۳۰۴۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *