سایت موفق 🟰 SEO✔️

ثبت نام آنلاین اسنپ کرج

ثبت نام آنلاین اسنپ کرج

ثبت نام آنلاین اسنپ کرج: چند نکته پیش از ثبت نام آنلاین اسنپ کرج و تپسی سفیران همه شهرهای کشور و تکمیل مدارک اسنپ کرج. پیش از ثبت نام به عنوان راننده در اسنپ وتپسی لازم است نکاتی را در این خصوص بدانید: اگر خودتان ثبت نام کنید، کوچکترین مشکل باعث دیر تایید شدن حساب کاربری خواهد شد. “سه هفته تا یک‌ماه کاری” بعضی اوقات هم منجر به مسدودی دائم کد ملی راننده می‌شود.

پس این کار را به ما بسپارید تا در لحظه حساب کاربری شما را فعال کنیم. آموزش‌های لازم را جهت رفع مسدودی اسنپ یاد بدهیم. این پنل در بخش بازاریابی سایت فنی‌ها در کرج فردیس هیچ هزینه‌ای ندارد. مخصوص به ثبت نام رانندگان جدید در اسنپ و ثبت نام راننده تپسی هست.

نحوه ارسال تکمیل مدارک و ثبت نام آنلاین اسنپ کرج

برای ثبت نام آنلاین اسنپ کرج و تکمیل مدارک اسنپ کرج یا شهرهای دیگر، فقط لازم است در روبیکا پیام دهید. ما شما را بصورت کاملا  رایگان و حرفه‌ای راهنمایی می‌کنیم.

ثبت نام آنلاین اسنپ کرج
تکمیل مدارک اسنپ

برای ثبت نام آنلاین اسنپ کرج و ویرایش سریع تکمیل مدارک اسنپ در تمامی شهرهای کشور، در روبیکا یا سایر پیام‌رسان‌های اعلام شده در فهرست سایت پیام دهید.

نام و نام خانوادگی، کد ملی، نام شهر خود را پیامک کنید. و یا در برنامه پیام‌رسان پشتیبانی پایین سمت چپ ارسال کنید. و منتظر جواب کارشناس مربوطه باشید.

با شیوع ویروس کرونا در کشور، خدمات پشتیبانی اسنپ به صورت غیرحضوری به شما عزیزان ارائه شد. تا کنون ارسال و تکمیل مدارک اسنپ نیز از طریق بخش «خدمات آنلاین تکمیل مدارک » اسنپ صورت می‌‌گرفته  است.

قبل از ارسال مدارک و ثبت نام آنلاین اسنپ کرج با شماره‌های اعلامی بالا تماس بگیرید با کارشناس ثبت نام صحبت کنید.

ثبت نام غیرحضوری اسنپ

خبر خوب اینکه برای ایجاد سهولت و تسریع فرایند تکمیل مدارک، شما رانندگان عزیز از این به بعد می‌توانید مدارک خود را از طریق اپلیکیشن برای اسنپ ارسال کنید. در این مطلب شیوه صحیح ارسال و بارگذاری مدارک موردنیاز را در اپلیکیشن به شما آموزش می‌دهیم. پس در تکمیل مدارک اسنپ کرج  با ما همراه باشید.

آموزش گام‌ به‌ گام ارسال مدارک از طریق اپلیکیشن اسنپ در چت روبیکا فوری انجام می‌شود. کاربران راننده کرج وسایر شهرها برای فعالیت در اسنپ، باید مدارک موردنیاز و خواسته شده را از طریق اپلیکیشن با راهنمایی کارشناس این سایت مشاوره ارسال کنند. ما ثبت نام آنلاین اسنپ کرج را بصورت رایگان سریع فوری بدون هیچ عیب نقصی انجام  می‌دهیم.

نحوه ثبت نام اسنپ

امکان دارد روند ارسال مدارک شما به درستی صورت نگرفته باشد، در این حالت پیام؛ «متاسفانه درخواست تکمیل مدارک شما تایید نشد» را دریافت می‌کنید. روند بررسی و تایید مدارک ممکن است چند روز به طول بی‌انجامد.

برای فعالیت سریع‌تر در اسنپ و سایر خودروهای اینترنتی به شماره زیر برنامه‌های پیام‌رسان پیام دهید.

تکمیل مدارک اسنپ کرج

یا اگر ثبت نام را خودتان انجام دادید، در تکمیل مدارک اسنپ، برای آگاهی از روند ارسال تصاویر، به بخش” پیام‌ها” در اپلیکیشن بروید. در صورتی که تصاویر مدارک را با موفقیت ارسال کرده باشید. و از سوی پشتیبان‌های اسنپ تایید شده باشند، پیام” مدارک شما با موفقیت ثبت شد” را دریافت می‌کنید. گزینه «جزئیات بیشتر » که در قسمت پایین همان پیام قرار گرفته است را لمس کنید. برای اطمینان از فعال شدن این ویژگی در اپلیکیشن خود، قبل از هر چیزی اپلیکیشن را به‌روزرسانی کنید.

اگر مشکلی در به روز رسانی تکمیل مدارک اسنپ کرج دارید به روبیکا  پیام دهید. یا برای راهنمایی بیشتر برای تکمیل مدارک اسنپ و تپسی ماکسیم کرج و در پیام‌رسان بله پیام بدید. همۀ مدارک لازم برای ثبت نام باید متعلق به یک نفر باشد. تصویر ارسالی از مدارک باید خوانا و واضح باشند.

پس از ثبت نام، ارسال مدارک و بررسی اطلاعات، کد فعال‌سازی حساب کاربری برایتان ارسال می‌شود. دریافت این کد به معنای ثبت نام قطعی و فعال شدن حساب شماست. روند فعال‌سازی و بررسی اطلاعات حساب‌های کاربران در بازۀ زمانی یک هفته‌ای در اسنپ و در تپسی انجام می‌شود.

اما با کمک ما بازاریاب‌ها درجا فعال و با آموزش گرفتن سهمیه‌هایی از قبیل؛ بنزین و لوازم مصرفی یدکی… فعالیت خود را شروع خواهید کرد.

ثبت نام آنلاین اسنپ کرج
موتور و وانت سواری کامیونت

ثبت نام با گواهینامه زیر سه ماه در اسنپ

آیا امکان ثبت نام راننده بدون گواهینامه و تکمیل نبودن مدارک وجود دارد؟ ثبت نام راننده در همۀ ناوگان‌ها ملزم به ارائۀ گواهینامۀ رانندگی است. بنابراین بدون داشتن گواهینامه امکان ثبت نام در تپسی و  اسنپ و ماکسیم را نخواهید داشت. پاسخ به این سؤال مشخصاً “خیر” است. داشتن گواهینامه به منظور رانندگی با وسایل نقلیه، یکی از شروط اصلی در قوانین راهنمایی و رانندگی است.

از این‌رو امکان استفاده راننده از خودرو بدون داشتن گواهینامه رانندگی تحت هر شرایطی ناممکن است. این موضوع در مورد اسنپ، تپسی و ناوگان رانندگان آن نیز صدق می‌کند. داشتن گواهینامه یکی از شروط اصلی برای ثبت نام راننده اسنپ است. این قانون در همۀ کشورها صادق است. فقط برای ثبت نام آنلاین اسنپ کرج نیست.

هر راننده‌ ای  برای نشستن پشت فرمان و رانندگی ملزم به داشتن گواهینامه است تپسی و اسنپ نیز مطابق با قوانین جمهوری سلامی ایران، هر راننده‌ ای را ملزم به ارائۀ گواهینامه کرده است. افراد بدون داشتن گواهینامه امکان ثبت نام و حضور در این فضا را نخواهند داشت. بنابراین اگر قصد فعالیت به عنوان رانندۀ اسنپ و تپسی را دارید باید گواهینامۀ رانندگی داشته باشید.

توجه کنید که به منظور ثبت نام  باید حداقل سه ماه از تاریخ صدور گواهینامه گذشته باشد.

رونق تاکسی اینترنتی تحولات زیادی را در سیستم‌های حمل و نقل پدید آورده است

افراد برای رفت‌و آمدهای درون شهری از تاکسی‌های آنلاین مثل ماکسیم، اسنپ، تپسی استفاده  می‌کنند. یکی از پلتفرم‌های با امنیت بالا تپسی و اسنپ در این زمینه است. این برنامه کاربردها و خدمات متنوعی دارد و کار کردن با آن بسیار ساده است. همچنین معاینه فنی نیز برای خودروهایی که حداقل 15 سال از سال ساخت آنها گذشته الزامی است.

تکمیل مدارک تپسی در چه مواقعی نیاز است؟

نصب کردن برنامه بعد از مدت‌ها غیرفعال بودن، اشتباه فرستادن عکس مدارک برای شرکت، تغییر ماشین، اتمام تاریخ گواهینامه، یا بیمه نامه، و یا معاینه فنی، اشتباه بودن عکس راننده، اشکال داشتن در اطلاعات اولیه راننده و ماشین.

برای تکمیل مدارک اسنپ کرج یا تپسی، تغییر کاربری اسنپ یا تپسی بصورت فوری به روبیکا همکاران ما پیام دهید.

نقص مدارک فاقد گواهینامه

به گزارش خبرنگار ایلنا و ایسنا، چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی موضوع استخدام «موتورسواران بدون گواهینامه» شرکت اسنپ بررسی شد؛ در این برنامه زنده به حادثه‌ای اشاره شد. که در آن به دلیل بی‌دقتی موتورسوار اسنپ، تصادفی رخ می‌دهد. و مشخص می‌شود موتورسوار گواهینامه نداشته است. و مسافر هم دچار شکستگی مچ دست و آسیب پا شده است. تکمیل مدارک اسنپ کرج فقط در صورت احراز هویت مجدد انجام می‌شود.

اتفاقی که ناشی از سهل‌انگاری و تخلف قانونی شرکت اسنپ در استخدام راننده بی‌تجربه و فاقد گواهینامه بوده است. این روزها که بحران اقتصادی، امنیت شغلی شهروندان را به خطر انداخته، بازار رقابت بین کسب و کارهای مجازی همچنان داغ است. و رقابت بر سر کسب سهم بیشتر از بازار هزینه تبلیغات برندها را بالا برده است.

در این میان لوگوی شرکت‌های خدمات دهنده تاکسی و موتورهای اینترنتی جای خود را روی صفحه موبایل اغلب شهروندان پیدا کرده‌اند. همین شرکت‌ها به مدد تکنولوژی IT و سیستم‌های پیشرفته CRM با ارائه خدمات متنوع سعی دارند. تا موضع ویژه‌ای را در ذهن مشتریان پیدا کنند. از اتفاقات بازسازی شده در قالب کمپین‌های تبلیغاتی که بگذریم، به سهل‌انگاری‌های صنفی و تخلفات حقوقی می‌رسیم. که در بین کسب و کارهای مجازی هر از چند‌گاهی رسانه‌ای می‌شود.

یکی از شرکت‌هایی که به‌واسطه این اتفاقات حساسیت‌برانگیز این روزها خبر‌‌ساز شده شرکت «اسنپ» (snap) است. اسنپ که تحت مالکیت «گروه اینترنت ایران» است، کار خود را با تاکسی‌های اینترنتی و رانندگان مرد شروع کرد. اما در ادامه، کار خود را با رانندگان زن و اضافه کردن پیک موتوری برای حمل مسافر و بسته گسترش داد. به‌شدت از سرمایه‌های اجتماعی خود محافظت می‌کنند. کاری که در ایران به‌دلیل شکل‌گیری زودهنگام انحصار، توجیه خود را از دست می‌دهد!

اشتغال‌زایی با ثبت نام راننده اسنپ و تپسی

این روزها صحبت از تاکسی اینترنتی، و کسب درآمد و تبلیغات اینترنتی تخفیف‌ها و مزایای آن در همه جا داغ است. با استفاده از سوپر اپلیکیشن ایرانی اسنپ و تپسی، مسافران می‌توانند نزدیک‌ترین راننده به خود را پیدا کرده و در کمترین زمان به مقصد برسند. محبوبیت اسنپ تپسی و دیگر اپلیکیشن‌های مشابه منجر به اشتغال‌زایی و درآمدزایی، برای افراد زیادی در کشور شده است.

راننده‌های زیادی متقاضی ثبت نام و کسب درآمد از اسنپ و تپسی شده‌اند. اسنپ و تپسی فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و تا کنون باعث تحولات بسیاری در سامانه‌های  حمل و نقل کشور شده است. جدیداً در برنامه تپسی رانندگان نقشه بصورت گویای صوتی فعال شده است. این برنامه از خدمات معتبرترین سوپراپ‌های ایرانی، رستوران‌ها و سیستم‌های حمل بار نیز استفاده کنید.

ثبت نام آنلاین اسنپ کرج

در آخر مقاله ثبت نام آنلاین اسنپ کرج: بعد از ثبت نام آنلاین اسنپ کرج اگر از کارکردن با خودروهای اینترنتی خوشتان نیامد. می‌توانید جهت ثبت نام تبلیغات تعمیراتی در کرج شغل اختصاصی دیگر خود، با ما تماس بگیرید. همیشه سایت فنی‌ها آماده ارائه خدمت به شماست.

سپاس از شما

نظرات

9 پاسخ به “ثبت نام آنلاین اسنپ کرج”

 1. امین احمدی نیم‌رخ
  امین احمدی

  باسلام خدمت همکاران گرامی
  بنده ۷سال هست کارم تاکسی اینترنتی هست
  تپسی و اسنپ
  جهت ثبتنام
  ویرایش مدارک و …
  آماده خدمت رسانی ب شما از طریق حضوری و فضای مجازی هستم باتشکر احمدی

  1. نیم‌رخ
   ناشناس

   سلام خسته نباشید من عضو ناوگان اسنپ هستم و ماشینمو عوض کردم متاسفانه مدرک ماشینم گم شده و فقد کپی برگ سبزو دارم میخواستم ببین چه کاری میشه برای تعقیر

   1. سلام دوست عزیز . در پیامرسانهایی که براتون مسج شد با کارشناس ارتباط بگیرید .

 2. باسلام خدمت دوستان جهت ثبت نام و ویرایش مدارک به صورت حضوری وغیرحضوری درخدمت دوستان کرجی هستم .شماره تماس

 3. سلام و عرض ارادت خدمت آقای حیدری اگر اجازه داشته باشم درخواست ثبت نام غیر حضوری عزیزانی که سمت هفت جوی شهریار و محمد شهر و مشکین دشت و شهرک های اطراف سکونت دارند در خدمتشون باشم 09903726482

 4. تغییر را بزنید

 5. سلام به همکاران گرامی خسته نباشیداماده خدمت رسانی و ثبت نام در محدوده کرج فردیس مارلیک و سراسیاب جهت ثبت نام اسنپ و تپسی وانت موتور سواری و کامیونت مدارک لازم بیمه نامه. گواهینامه. کارت خوردرو

 6. سلام خسته نباشید من عضو ناوگان اسنپ هستم ماشینمو عوض کردم متاسفانه مدارک ماشینمو گم کردم و فقد کپی های مدارکمو دارم میخواستم بدونم چکار باید میشه تعقیر داد یا نه ممنون

  1. سلام خداقوت دوست عزیز بله میتونید به توسط کارشناسان این سایت هدایت شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *