سایت موفق 🟰 SEO✔️

تغییر کاربری اسنپ موتور

تغییرکاربری اسنپ باکس به سواری تغییر مشخصات خودرو 2024

آموزش گام به گام تغییر مشخصات خودرو اسنپ رانندگان، تغییرکاربری اسنپ باکس به سواری، تغییر مشخصات خودرو 2024 در اپلیکیشن راننده اسنپ و سفیر تپسی. آموزش افزایش درامد بعد از فعال شدن سواری اسنپ برای رانندگان در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز وغیره… در پیام‌رسان روبیکا فنی‌ها کارشناس ثبت نام سواری‌های اینترنتی. همچنین درپیام‌رسان ایتا فنی‌ها eitaa.

اگر خواستید فوری تغییر مشخصات خودرو اسنپ رانندگان یا تغییرکاربری اسنپ باکس به ماشین انجام دهید، با کارشناسان وب‌سایت فنی‌ها ارتباط بگیرید. ترجیحاً در پیام‌رسان‌های داخلی مثل روبیکا، ایتا پیام دهید. واتساپ، تلگرام و اینستاگرام جهت کسب وکارهای داخلی اینترنتی تقریباً قابل استفاده نیستند. همچنین می‌توانید، ثبت نام تپسی را هم باما انجام دهید که خدمات اسنپ برایتان رایگان تمام شود.

تغییرکاربری اسنپ باکس به سواری

رانندگان عزیز برای آموزش رایگان تغییرکاربری اسنپ باکس به سواری، در پیام رسان‌های شبکه‌های اجتماعی مثل روبیکا یا ایتا به شماره 09903726482 پیام بدهید.

تغییرکاربری اسنپ باکس
فقط تغییرکاربری اسنپ باکس به ماشین سواری

امکان تغییر مشخصات خودرو در اپلیکیشن کاربران راننده با ارسال کد ملی راننده به پیام‌رسان بله کارشناس ثبت‌نام، فقط از باکس به سواری و موتور برای تغییرکابری از اسنپ باکس به سواری. در پیام‌رسان روبیکا اعلام شده بالا پیام ارسال کنید و یا در چت پشتیبانی پایین سمت چپ صفحه این سایت پیام دهید. ثبت اطلاعات سواری و فعال‌سازی سواری اسنپ پیام دهید.

ثبت اطلاعات صحیح خودرو در اپلیکیشن، یکی از موضوعات حیاتی برای رانندگان اسنپ و تپسی به شمار می‌رود. راننده‌ای را در نظر بگیریدکه خودرو خود را به‌‌تازگی عوض کرده یا برخی ویژگی‌‌ها مانند شماره پلاک آن تغییر کرده است. بر اساس قوانین تپسی و اسنپ، انجام سفر در شرایطی که مشخصات خودروی مندرج در اپلیکیشن با واقعیت در تضاد باشد ممنوع است و مسدود می‌شوند.

همه راننده‌های موتور و باری فکر می‌کنند هر وقت بخواهند می‌توانند تغییرکاربری اسنپ باکس انجام دهند، ولی اینطور نیست! این کار فقط یک بار انجام می‌شود. و دیگر راه بازگشتی وجود ندارد. شما کاربران راننده و موتورسوار اسنپ و اسنپ‌باکس، گاهی حین فعالیت درناوگان به خدمات پشتیبانی نیاز پیدا می‌کنید.

در خواست تغییر کاربر راننده به ماشین

یکی از روش‌های درخواست پشتیبانی، ثبت درخواست در بخش «ثبت‌ نام غیرحضوری اسنپ یا تپسی» سایت باشگاه رانندگان اسنپ و تپسی است. کارشناسان اسنپ تپسی، درخواست شما را بررسی کرده و نتیجه طی 2 روز کاری از طریق پیام‌های داخل برنامه به اطلاع شما خواهد رسید. ولی خیلی از راننده‌ها پیام می‌فرستند که یکی دوهفته طول می‌کشد تا کاربری تغییر کند.

چون باید تغییرکاربری اسنپ باکس به سرویس‌های دیگر توسط ناوگان بزرگ اسنپ بطور دقیق بررسی شود. و چون تعداد از این قبیل درخواست‌ها خیلی زیاد است، راننده زمانی طولانی در انتظار بررسی قرار می‌گیرد.

چه مواردی را می‌توانیم از طریق پشتیبانی پیگیری کنیم؟ تغییر مدارک و مشخصات مثل شماره تماس راننده. تغییر عکس پروفایل، تغییر مدارک شامل گواهینامه و بیمه‌نامه (ویژه موتور وانت). ثبت گواهینامه موتور، تغییر سرویس کاربری. رفع مسدودی موقت، غیرفعالی نقص مدارک، غیر فعالی بازدید خودرو، غیرفعالی پلاک تکراری، عدم تطبیق اطلاعات، احراز هویت رانندگان. گواهی عدم‌سوء‌پیشینه، عدم‌اعتیاد، نامه‌های قضایی انتظامی، تعهدنامه فیش واریز انواع جریمه، اصلاح قرارداد و اصلاح عکس کاربری راننده.

تغییرکاربری اسنپ باکس اسنپ درایور
اسنپ درایور

تطابق درست اطلاعات فردی و مشخصات خودروی کاربر راننده اسنپ با آنچه در اپلیکیشن نمایش داده می‌شود، الزامی است.

تغییر مشخصات خودرو اسنپ رانندگان

دنیای امروزه از خودروهای سواری برای مسافت‌های کوتاه و بلند از آنها استفاده می‌شود. یکی از پلتفرم‌های محبوب در این حوزه، اسنپ است که با استفاده از برنامه اختصاصی خود، اسنپ رانندگان را به مسافران متصل می‌کند.

اما در فرآیند ثبت نام و تغییراتی که ممکن است در خودروهای این رانندگان رخ دهد، برخی از نکات وجود دارد که باید به آن‌ها توجه شود. یکی از این موارد تغییر مشخصات خودرو است که ممکن است به دلایل گوناگون صورت گیرد.

اولین موردی که نیاز به تغییر مشخصات خودرو در اسنپ می‌تواند به وجود بیاید، تغییر درجه سنی راننده است. برای شرکت در این اپلیکیشن و خدمت‌رسانی به مسافران، شما باید در برخی موارد سنی معین را داشته باشید. اگر سن شما تغییر کرده است و می‌خواهید آن را به روز کنید، باید با پشتیبانی اسنپ تماس بگیرید و اطلاعات جدیدتان را به آنها ارائه کنید.

دومین مورد مربوط به تغییر اطلاعات خودرو است. ممکن است شماره شاسی، رنگ یا سایر اطلاعات خودرو تغییر کند و شما نیاز به به روزرسانی این مشخصات در برنامه اسنپ دارید. به منظور انجام این تغییرات، نیاز به تماس با پشتیبانی اسنپ و ارائه مدارک مورد نیاز می‌باشد تا بتوانید این اطلاعات را به روز رسانی کنید.

به غیر از تغییراتی که ممکن است در مشخصات خودرو رخ دهد، برخی از تغییرات در مشخصات شخصی راننده نیز ممکن است به روزرسانی شود. مثلاً تغییر شماره تلفن یا آدرس ایمیل، نیاز به اطلاع‌رسانی به پشتیبانی اسنپ دارد تا بتوانید با خیال راحت خدمات خود را ارائه کنید.

توجه داشته باشید که برخی از تغییرات ممکن است به اطلاع مسافران نیاز داشته باشد. به عنوان مثال، تغییر شماره تلفن خود می‌تواند موجب عدم تماس مسافران با شما شود. بنابراین، پیش از هر تغییری در مشخصات خودرو یا شماره تماس خود، بهتر است با اسنپ رانندگان صحبت کنید و توضیح دهید که شماره شما چرا تغییر خواهد کرد و به چه علتی آن را انجام می‌دهید.

در نهایت، تغییر مشخصات خودرو اسنپ رانندگان یک فرآیند ضروری است که باید به آن توجه شود. با توجه به این تغییرات، باید مدارک و اطلاعات لازم را به روز کنید و همچنین به مسافران خود اطلاع دهید تا بتوانید با کیفیت بهتری خدمات خود را ارائه دهید.

نیاز به تغییر مشخصات کاربر راننده

اما گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که کاربران راننده نیاز به تغییر مشخصات خود پیدا می‌کنند. به عنوان مثال با تعویض خودرو لازم است مشخصات خودرویی اصلاح شود یا کاربر راننده قصد دارد شماره شبای حساب را عوض کند.

برای اینکار با روبیکا سایت فنی‌ها در فهرست راه ارتباطی با یکی صحبت کن، ارتباط بگیرید تا رایگان به شما کمک کنیم که خیلی سریع تغییرکاربری اسنپ باکس به سرویس دیگر انجام بدید.

تغییرکاربری اسنپ باکس
مدارک موردنیاز جهت تغییرکاربری به ماشین

جهت تغییرکاربری اسنپ باکس باید چگونه عمل کرد؟

در این مطلب می‌توانید اطلاعات لازم درمورد نحوه تغییر مشخصات فردی، تغییرکاربری اسنپ باکس و مشخصات خودرو و مشخصات مالی را مشاهده کنید. نحوه تغییر مشخصات فردی در اپلیکیشن راننده: صفحه اصلی اپلیکیشن راننده، گزینه منو “سه خط بالا سمت راست”را لمس و گزینه اطلاعات کاربری را انتخاب کنید. قسمت بالا سمت چپ، گزینه «ویرایش» را لمس کرده و یا «ویرایش مشخصات فردی» را انتخاب کنید یا به ۰۹۹۰۳۷۲۶۴۸۲ پیام دهید.

ویرایش شماره موبایل اسنپ کاربری راننده

در این بخش شما امکان «ویرایش شماره موبایل» و همچنین در صورت نیاز «اضافه کردن نوع معلولیت» را خواهید داشت. باشگاه رانندگان از تمام مسیرها و امکانات موجود برای پاسخگویی به کاربران راننده استفاده می‌کند. تا این عزیزان در هر ساعت از شبانه در کمترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود برسند.

وب‌سایت باشگاه رانندگان اسنپ یکی از مهمترین مراجع اطلاع‌رسانی اخبار و خدمات باشگاه رانندگان ویژه کاربران راننده است. کابران راننده با مراجعه به این وب سایت در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرتبط با تسهیلات باشگاه قرار می‌گیرند. همچنین محتوای آموزشی و ویدیویی نیز در تغییرکاربری اسنپ باکس به سواری، بخش مهمی از مطلب سایت را تشکیل می‌دهد. پشتیبانی آنلاین سریع‌‌ترین روش برای ارتباط با کارشناسان اسنپ است.

در مرحله اول بهره‌برداری از پشتیبانی آنلاین، شما کاربران راننده می‌توانید سوالات ومشکلات خود را در چهار موضوع بپرسید. «آموزش اپلیکیشن»، «سامانه سماس»، «نحوه استفاده ازسهمیه سوخت» وهمچنین «خدمات باشگاه رانندگان اسنپ» باکارشناسان پشتیبانی اسنپ یا بامشاوره کارشناس این سایت در روبیکا یا در چت پشتیبانی سمت راست پایین مطرح کنید.

آموزش اپلیکیشن رانندگان اسنپ تپسی

آموزش اپلیکیشن رانندگان و تغییرکاربری اسنپ باکس به سواری کاربران راننده اسنپ و تپسی  از این بعد می‌توانند. سوالات و مشکلات خود در ارتباط با اپلیکیشن کاربران راننده رادرهرساعت شبانه‌روز درپشتیبانی روبیکا کارشناس این وب‌سایت دنبال کنند.

ویدیوهای آموزشی و مطالب کمکی می‌تواند شما کاربران راننده را برای رفع مشکل یاری کند. برای استفاده از این قابلیت کافی است پس از انتخاب پشتیبانی آنلاین، موضوع پشتیبانی را روی «آموزش اپلیکیشن رانندگان» قرار دهید. کارشناسان اسنپ شما را در این رابطه همراهی خواهند کرد.

راهنمای استفاده از پشتیبانی آنلاین: برای استفاده از این خدمات کافی است در صفحه اصلی سایت، گزینه پشتیبانی آنلاین را در سمت چپ سایت انتخاب کنید. در صفحه جدید، نام و نام خانوادگی خود و شماره تماس اسنپی خود را “شماره‌ای که با آن در اسنپ ثبت‌نام کرده‌اید” وارد کنید. کارشناسان پشتیبانی اسنپ بلافاصله پس از طرح موضوع از جانب شما اقدام به پاسخگویی خواهند کرد.

بخشی از نظرات در تغییر کاربران اسنپ باکس

در این قسمت نظرات کاربران راننده اسنپ و تغییرکاربری اسنپ باکس سوال جواب کردند و نحوه تغییرکاربری اسنپ باکس را پرسیدند. مسلم محمدی گفت: ۱۲ اردیبهشت 1403 در ۱۳:۰۱ سلام برای تغییرکاربری اسنپ باکس باید بصورت حضوری رجوع کنیم یا غیرحضوری؟ صابر حیدری گفت: 17 فروردین 1403 در 18:05 سلام ببخشید چجور باید بفهمیم که در یکماه چند کیلومتر پیمایش داشتیم؟

پاسخ باشگاه رانندگان اسنپ گفت: 17 فروردین ۱۴۰۱ در 21:12 سلام صابر جان در نسخه 3.4.0 این امکان فراهم شده است. برای دانلود روی این لینک کلیک کنید. سهمیه بنزین چگونه است؟ پاسخ مرتضی گفت: 16 فروردین 1399 در 23:38 سلام خاستم بدونم سهمیه اعتباری بنزین تا چه مدتی در کارت باقی میماند و از بین نمی‌رود. پاسخ باشگاه رانندگان اسنپ گفت: 17 فروردین 1399 در 21:22 سلام مرتضی جان تا شش ماه ذخیره میشه.

پاسخ علیرضا گفت: 11 فروردین 1399 در 02:35 سلام چهار روزه اسنپ باز میکنم سریع بسته میشه میره. پاسخ باشگاه رانندگان اسنپ گفت: 11 فروردین 1399 در 18:29 سلام علیرضا جان برای بررسی دقیق تر این موضوع با همکاران ما در مرکز تماس و یا به شماره ادمین وبسایت مشاوره در روبیکا ارتباط بگیرید. پاسخ جواد گفت: 10 فروردین 1399سلام وقت بخیر گوشیم اپل برنامه اسنپ باز نمیکنه چکارکنم باید چطور تغییرکاربری اسنپ باکس انجام بدهم؟

ادامه دیدگاه کاربران اسنپ: پاسخ باشگاه رانندگان اسنپ گفت: 11 فروردین 1399 در 18:28 سلام جواد جان با توجه به سیاست‌های شرکت اپل فعلا استفاده از گوشی‌های اندروید توصیه میشه. سلام راننده اسنپ هستم شماره قبلی که اسنپ کارمی‌کردم تغییر کرده الان اسنپم باز نمیشه راهنمایی کنید ممنون. پاسخ باشگاه رانندگان اسنپ گفت: 11 فروردین 1399 در 18:30 سلام جواد جان با شماره تلفن اسنپی‌تون با همکاران ما در پشتیبانی تماس بگیرید لطفا. پاسخ علی گفت: 9 فروردین 1399 در 01:51

تغییر شماره اسنپی رانندگان

سلام خسته نباشید میخواهم شماره اسنپی خودم رو به شماره ۰۹۱* *۱ تغییر بدم. چون وقتی بابت اسنپ شماره خودمو روشن وآنلاین می‌گزارم. متاسفانه تعداد زنگ‌هایی که با من تماس می‌گیرن زیاد واین حرکت باعث به خطر افتادن جان منو مسافرین به خطر میافته لطفا شماره اسنپی رو تغییر بدین.

پاسخ باشگاه رانندگان اسنپ گفت: 11 فروردین 1399 در 18:30 سلام علی جان با شماره تلفن اسنپی‌تون با همکاران ما در پشتیبانی تماس بگیرید لطفا. پاسخ میلاد گفت: 8 فروردین 1399 در 19:36

اسنپ برای کاشان: بابا می‌گید غیرحضوری الان شهر کاشان اصلا تو لیستتون نیست. پاسخ باشگاه رانندگان اسنپ گفت: 11 فروردین 1399 در 18:31 سلام میلاد جان شماره تلگرام پشتیبانی استان اصفهان در لیست هست. پاسخ Mahan گفت: 8 فروردین 1399 در 16:38

سلام الان من پلاک ماشینم تهرانه ولی ساکن کرج هستم و اگه مسافر  قزوین  و در برگشت جلوی من رو می‌گیرن چون ایست بازرسی توسط پرسنل راهنمایی رانندگی چگونه از  ایست بازرسی رد شم؟ و چون ۱ماه ماشین میخوابه و ۵۰۰ هزار تومان جریمه میشم چه راهکاری اسنپ ارائه میده.

تغییرکاربری اسنپ باکس به سواری فوری با سایت فنی‌ها انجام می‌پذیرد

رانندگان عزیز به غیر از  اسنپ و تپسی برای نصب راحت و آسان  ماکسیم راننده هم می‌توانید کار کنید. ما بخاطر نداشتن برنامه ریزی کافی در کارهایمان، بخصوص عدم توانایی و مشارکت در مشاغل آزادمان، دنبال راهی ساده‌تر می‌گردیم و آن کار ساده، چیزی نیست، بجز کار کردن با ماشین شخصی.

اما یادمان باشد که کار کردن و مسافرکشی با ماشین سواری شخصی در اسنپ تپسی یا ماکسیم، فقط در مسیر رفت و برگشت روزانه باید صورت بگیرد. برای موفقیت و کسب درآمد در مشاغل خودتان از سایت فنی‌ها در کرج و ثبت تبلیغات رایگان در خط اول گوگل هم می‌توانید استفاده کنید.

تغییرکاربری اسنپ باکس
ثبت نام اسنپ تپسی ماکسیم به همراه تبلیغات کسب‌وکار

برای تغییر کاربری اسنپ موتور به سواری کافیست چند مرحله را پشت سر بگذارید. اول باید از طریق بخش خدمات به قسمت تغییر موتور به ماشین رجوع کنید. بعد ثبت تیکت منتظر جواب باشید. که معمولا جواب بین دوروز تانهایت یک هفته کاری برای شما ازطریق پشتیبانی درقسمت تیکت‌ها ارسال خواهد شد. همچنین می‌توانید به شماره 09903726482 بازاریاب میدانی، در ایتا یا روبیکا پیام دهید.

تغییر کاربری اسنپ از موتور به سواری یا تاکسی؟

تغییر کاربری اسنپ موتور یا وانت به هر نوع ماشین کولر دار شخصی سواری در چت پشتیبانی پایین سمت چپ همین سایت یا درپیام‌رسان بله پیام دهید. همکاران ما جهت ثبت‌نام یا تغییر کاربری اسنپ از باکس به سواری، در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. سواری شما را بصورت غیرحضوری در تپسی هم فعال می‌کنند.

تغییر سرویس کاربری به تاکسی اینترنتی

تاکسی اینترنتی چیست؟ تاکسی اینترنتی، همان خودروهای سواری هستند که توسط اینترنتی سرویس سفر می‌گیرند. تغییر کاربری اسنپ موتور به تاکسی اینترنتی: یعنی از پیک موتوری اینترنتی تغییر بدهیم به سواری اینترنتی.

اگر بخواهیم در رابطه با تاریخچه‌ تاکسی‌های اینترنتی در خارج از کشور اطلاعاتی بدست بیاریم، باید به سال 2009 برگردیم و از اوبر حرف بزنیم. اوبر یک شرکت آمریکایی معتبر در زمینه‌ سفرهای اینترنتی و حمل‌و‌نقل هست. شخصی به اسم گرت، کمپ مخصوص رانندگان را با مبلغ 800 دلار برای رفت‌و‌آمد خود و دوستان خود در سال 2009 تاسیس کرد.

از همان زمان بود که گرت به این فکر افتاد که می‌‌تواند برای کم کردن هزینه‌‌های مسافرت، مبلغی را به عنوان کرایه در بین مسافران تقسیم کند تا به این شکل میزان هزینه‌ کل کم شود.

شغل خلاق دنیا در زمینه تاکسی

همین فکر خلاق باعث شد که او اولین شغل دنیا را در زمینه‌ تاکسی‌‌های اینترنتی راه‌اندازی کند. اسم این تاکسی اینترنتی اوبر بود و حتی راننده این امکان را داشت که در طول مسیر، مسافران دیگری را نیز سوار کند تا هزینه‌ پرداختی سفر کم شود.

در کشور ما نیز قبل از تولد تاکسی‌‌های اینترنتی، آژانس‌‌های مسافربری فعالیت می‌کردند که کار حمل و نقل مسافران را انجام می‌دادند. مسافران باید به شکل حضوری به محل آژانس‌های مسافربری مراجعه می‌‌کردند و یا با آنها تماس می‌گرفتند تا برایشان ماشین بفرستند. این آژانس‌ها بعضی وقت‌ها یک سری ایرادا‌ت هم داشتند.

آژانس اینترنتی یا تغییرکاربری باکس موتور به سواری

مثلا گاهی اوقات همه‌ ماشین‌‌های آژانس مسافر برده بودند. وقتی مسافر جدیدی برای گرفتن ماشین تماس می‌گرفت، آژانسی‌ها توان فراهم کردن ماشین نداشتند. و بعضی از ماشین‌‌های آژانس طرح ترافیک نداشتند نمی‌‌توانستند، وارد یک سری مسیرهای خاصی از شهر که نیازمند داشتن طرح است، تردد کنند یا این که مسافران روی رانندگان شناخت کافی نداشتند مشکلاتی برایشان پیش می‌آمد که بسیار تاسف بار بودند. بخاطر وجود این همه اختلالات، تاکسی‌های اینترنتی به‌ وجود آمد.

تغییر کاربری اسنپ موتور به سواری هم یک جور کارکردن با سواری بصورت اینترنتی هست. در نهایت تغییر کاربری اسنپ موتور  فقط به سواری یک بار انجام می‌شود. لازم به ذکر است، رانندگانی که می‌خواهند، تغییر کاربری بدهند، باید توجه داشته باشند که در اسنپ این کار فقط یکبار انجام می‌شود و دیگر راه برگشتی نیست.

جهت گرفتن اطلاعات کامل به قسمت باکس مراجعه کنید. یا برای توضیحات بیشتر و راهنمایی مستقیم از سوی کارشناسان به پیام‌رسان روبیکا با شماره 09903726482 یا پیام‌رسان بله بانک ملی اعلام شده در بالای این صفحه فقط پیام دهید. توجه کنید تغییر کاربری اسنپ موتور را به کمک یک کارشناس انجام دهید.

تغییر کاربری سواری چقدر زمان می‌برد؟

زمان ایجاد کردن تغییر کاربری سواری، یک سری مشکلاتی برای رانندگان سواری پیش می‌آید که بهتر است با یک نفر کارشناس اینترنتی غیرحضوری این کار را انجام دهید. ‌که هم به نفع شماست هم کارشناس پورسانت از شرکت می‌گیرد.

انجام تغییر کاربری وقت شما را زیاد نمی‌گیرد فقط کافیست کمی دقت داشته باشید و طبق دستورالعمل راهنمایی شده از سوی کارشناسان مربوطه این کار را انجام دهید. تغییرکاربری در تپسی و اسنپ همیشه یکی از مشکلات عموم رانندگان قدیمی اسنپ بوده و هست.

چطور باید تغییرکاربری درست انجام دهیم؟

برای تغییرکاربری اسنپ، سریع به روبیکا ۰۹۹۰۳۷۲۶۴۸۲ کارشناس مشاوره پیام دهید. باشگاه رانندگان از تمام مسیرها و امکانات موجود برای پاسخگویی به کاربران راننده استفاده می‌کند تا این عزیزان در هر ساعت از شبانه در کمترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود برسند.

تغییرسرویس از سایت فنی‌ها چطور امکان‌پذیر است؟وب‌سایت باشگاه رانندگان اسنپ و همچنین سایت فنی‌ها یکی از مهمترین مراجع اطلاع‌رسانی اخبار و خدمات باشگاه رانندگان ویژه کاربران راننده است. کابران راننده با مراجعه به این وب سایت در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرتبط با تسهیلات باشگاه قرار می‌گیرند.

همچنین محتوای آموزشی و ویدیویی نیز بخش مهمی از مطلب سایت را تشکیل می‌دهد.پشتیبانی آنلاین سریع‌ترین روش برای ارتباط با کارشناسان اسنپ است.

در مرحله اول بهره‌برداری از پشتیبانی آنلاین، شما کاربران راننده می‌توانید سوالات و مشکلات خود را در چهار موضوع «آموزش اپلیکیشن»، «سامانه سماس»، «نحوه استفاده از سهمیه سوخت» و «خدمات باشگاه رانندگان اسنپ» با کارشناسان پشتیبانی اسنپ مطرح کنید.

نتیجه آموزش اپلیکیشن کاربران راننده تغییرکاربری اسنپ باکس

کاربران راننده از این بعد می‌توانند سوالات و مشکلات خود در ارتباط با اپلیکیشن کاربران راننده را در هر ساعت شبانه‌روز در پشتیبانی آنلاین باشگاه رانندگان اسنپ دنبال کنند. ویدیوهای آموزشی و مطالب کمکی می‌تواند شما کاربران راننده را برای رفع مشکل یاری کند.

برای استفاده از این قابلیت کافی است پس از انتخاب پشتیبانی آنلاین، موضوع پشتیبانی را روی «آموزش اپلیکیشن رانندگان» قرار دهید. کارشناسان اسنپ شما را در این رابطه همراهی خواهند کرد. برای به نتیجه رسیدن سریع، سعی کنید با مشاوره رایگان تلفن‌های اعلامی تماس حاصل فرمایید.

باتشکر از شما دوستان اسنپی عزیزم، که با خواندن این مقاله تغییرکاربری اسنپ باکس یاریمان کردید. تیم مشاوره فنی و بازاریابی اینترنتی فنی‌ها.

سپاس از شما

نظرات

29 پاسخ به “تغییرکاربری اسنپ باکس به سواری تغییر مشخصات خودرو 2024”

 1. برای راننده هایی که باکس موتور یا وانت فعال بودن و حالا میخوان با سواری کار کنن خدمات رایگان ارائه میشه

  1. نیم‌رخ
   ناشناس

   سلام خسته نباشيد الان نزديك 1ماه ونيم شوهرم اسنب موتور رو ميخواد به اسنب سواري تغيير بده ولي متاسفانه هيچ تماسي از اسنب بهش نشده حتي چند بار حضوري به دفتر اسنب درمحلي كه زندگي ميكنيم مراجعه كرده همش بهش ميگن چند نفر جلوي شما هستن تماس ميگيريم باهاتون ميشه بهمون راهنمايي كنيد پس كي تماس ميگيرن تا بنده خدا بتونه با اسنب كار كنه مرسي

   1. درود بر شما .
    در قسمت چت همین سایت مشاوره با کارشناس مشاوره کردید ؟

    احتمالا شرکت بدلیل اینکه نیازش به باکس بیشتر از سواری هست دیر تایید میکنه تا بلکه نظر راننده برگرده به سمت با باکس کار کنه

   2. سلام وانت پراید دارم میخواستم تغییر کاربری بدم با مزدا وانت کار کنم ممنون

   3. داریوش نیم‌رخ
    داریوش

    سلام.باکس تهیه کردم.ک حمل با جعبه من فعال بشه.ولی فعال نشده.میشه موتور حمل با جعبه من فعال بشه.ممنون با تشکر

    1. صبر کنید فعال می‌شود.

  2. صمداللهمرادی نیم‌رخ
   صمداللهمرادی

   سلام میخواهم اسنپ باکس وانت رو به سواری تغیر بدم میشه راهنمای کنید

   1. سلام در چت یا روبیکا پیام بفرستید راهنمایی کنیم

  3. حبیب الله مقدس نیم‌رخ
   حبیب الله مقدس

   با سواری راحت ترم

  4. امید بهمنی نیم‌رخ
   امید بهمنی

   سلام‌من میخوام باکس ب ماشین تبدیل کنم

   1. از طریق چت سایت پیام بدید لینک ارسال کنیم

 2. سعدی جعفریان نیم‌رخ
  سعدی جعفریان

  تعقیر کاربری

 3. محمدحیدری نیم‌رخ
  محمدحیدری

  سلام خسته نباشین من میخوام اسنپ باکس تغییربدم به اسنپ وانت آیا غیر حضوری باید انجام بدم یادفتر مراجعه کنم وچقدطول میکشه ممنون میشم راهنمایی کنین

 4. رحیم اسدی مطلع نیم‌رخ
  رحیم اسدی مطلع

  سلام خسته نباشید میخواستم ازاسنپ باکس به وانت تغییرکاربری بدم میشه راهنمایی کنید

  1. به اسنپ پیام بدید

 5. محمد جهانی نیم‌رخ
  محمد جهانی

  اون کسانی که تو اسنپ پاسخگو باید باشن نیستن متاسفانه

 6. سعید نیم‌رخ

  سلام من میخوام از اسنپ سواری به اسنپ باکس تغییر بدم لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. باید داخل باشگاه رانندگان لاگین کنید

 7. سیروس نیم‌رخ

  سلام اسنپ باکس دارم میخواهم تغییرش بدم به اسنپ سواری

 8. بهزاد علی سرودی نیم‌رخ
  بهزاد علی سرودی

  سلام باوانت اسنپ باکس بودم الان پراید دارم میخوام اسنپ ثبت نام کنم

  1. در روبیکا یا چت آنلاین پشتیبانی پیام بفرستید راهنمایی کنیم

 9. سلام اسنب پراید وانت داشتم میخوام تغییر بدم پیکان وانت

 10. بانیسان کار می‌کردم الان میخوام با وانت کار کنم

 11. فرزاد امیدی نیم‌رخ
  فرزاد امیدی

  با ماشین راحترم

 12. فرزاد امیدی نیم‌رخ
  فرزاد امیدی

  با ماشین بهتر کار میکنم

 13. فرزاد امیدی نیم‌رخ
  فرزاد امیدی

  ماشاالله

 14. سلام چرا تغییر کاربری این جانب موافقت نمیشه این جانب وانت نیسان داشتم الان میخوام سواری کار کنم .در جوابم گفتن نمیشه

 15. من نیسانمو فروختم میخوام تغییر کاربری به سواری بدم اما در جواب تغییر کاربری بنده گفته شده فعلا قابل تغییر نمیباشد

 16. حمیدرضا نیم‌رخ
  حمیدرضا

  سلام ایا میشه با پیکان پلاک ویلچر یا همون جانبازی در اسنپ ثبت نام کرد؟من پدرم ده سال اسیر عراق بوده پنجاه در صد جانبازه به خدا بیکارم نیاز به این کار دارم نمیتونم ماشین بهتر بخرم پولشو ندارم میشه راهنمایی کنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *