سایت موفق 🟰 SEO✔️

تپسی اسنپ برگه سبز موتور تپسی بدون کارت

ثبت نام بدون کارت ماشین بدون کارت موتور را به ما کارشناسان بسپارید. در کمتر از ۵ دقیقه با برگه سبز یا با برگه کمپانی ماشین شما را ثبت خواهیم کرد. خودتان تپسی اسنپ برگه سبز را ثبت نکنید. چون حتماً به مشکل برمی‌خورید.

ثبت نام موتور تپسی را هم به ما بسپارید که با خیالت راحت کارهای مربوط به ثبت نام شما را در ایتا eitaa انجام دهیم. تا وقتی که با خودروهای اینترنتی درحال کارکردن تمام‌وقت و یا کارکردن نیمه‌وقت هستید، پشتیبان شما خواهیم بود.

نحوه ثبت نام در تپسی و اسنپ بدون کارت ماشین

تپسی اسنپ برگه سبز
تپسی اسنپ با برگه سبز خودرو یا موتور

در اینجا امکان گرفتن پاداش از اسنپ و تپسی برای راننده‌هایی که تا حالا ثبت نام نکردند، وجود دارد 

ارتباط گرفتن با تلفن 09903726482

بعد از هماهنگی با تلفن بالا در شبکه‌ی اجتماعی گفته شده مثل  روبیکا یا پیام‌رسان بله که امکان فیلم احراز هویت پرحجم وجود دارد. یا در چت پایین سمت چپ این صفحه که قابلیت آپلود فیلم فقط تا ۳ مگابایت وجود دارد، مدارک مورد نیاز در عکس پایین را برای کارشناس ثبت نام ارسال کنید. تا بصورت غیرحضوری در ثبتنام همزمان اسنپ تپسی بدون مراجعه به مراکز، تپسی اسنپ برگه سبز برای شما ثبت شود.

تپسی اسنپ برگه سبز
ثبت نام با برگه سبز یا برگه کمپانی بجای کارت خودرو

در تپسی اسنپ برگه سبز به توسط ما بازاریاب‌های اینترنی

یا جهت ثبت تپسی اسنپ برگه سبز تماس بگیرید و به آدرس یا لینک اس ام اس شده به گوشی خود، از طرف ما رجوع کنید و در آنجا عکس برگه سبز خودرو را بفرستید. راننده‌های عزیز اگر خودرو سواری تازه خریدید و مایل هستید در تپسی اسنپ برگه سبز ثبت نام کنید، به خودتان سخت نگرید. مااین کار را برایتان خیلی زود در کمتر از ۵ دقیقه انجام می‌دهیم.

چون اگر خودتان اینکار را انجام دهید، بعد از اتمام آپلودها، بعد از چندروز معطلی، ریجکت (برگشت) داده خواهید شد. و باید مجدد بعد از ساعت‌ها بلکه چند روز بعد برایتان دوباره‌کاری بشود. زیرا بعد از تایید کارشناسان تپسی و اسنپ، حساب شما فعال خواهد شد.  پس اینکار را به ما بسپارید تا توسط ما کارشناسان، هم آموزش‌های افزایش درآمد داشته باشید و هم اینکه سریع تایید شوید و فعالیت خودتان را شروع کنید.

تپسی اسنپ برگه سبز کارت ماشین
کارت وسیله نقلیه جایگزین تمامی مدارک ماشین است

ثبت نام اسنپ تپسی بدون کارت خودرو

حتی برای شما رانندگان عزیزی که می‌خواهید بدون کارت خودرو که بالا مشاهده کردید، در اسنپ  تپسی ثبت نام کنید، با برگه کمپانی هم در شرکت‌های تپسی اسنپ فعالتان می‌کنیم،  مراحل ثبت نام با برگه کمپانی به همان صورت که در بالا گفته شد می‌باشد.

عکس زرد رنگی که در پایین این پاراگراف قرار دارد مربوط به برگه کمپانی یا همان فاکتور خرید خودرو از شرکت خودروساز است. که جایگزین خوبی بجای کارت ماشین و سند اصلی ماشین که شناسنامه خودرو یا وسیله نقلیه و عموماً  (برگه سبز) هم نام گرفته هست.

خوشبختانه ثبت نام در تاکسی‌های اینترنتی این امکان وجود دارد که با برگه کمپانی هم ثبت نام را انجام داد. ولی اینکار نیاز به تخصص و تجربه دارد که باید درست اصولی انجام شود. چون همه برگه کمپانی‌ها مثل همدیگر نیستند، مثلا یکی پلاک خودرو درج نشده است و یا یکی دیگر شماره شناسه خودرو یا وسیله نقلیه ثبت نشده است.

تپسی اسنپ برگه سبز
تپسی و اسنپ با برگه سبز و با برگه کمپانی توسط ما امکان ثبت نام وجود دارد

سند کمپانی خودرو دقیقاً چیست؟

همانطور که در عکس بالا مشاهده کردید، این برگه در واقع سند قطعی ماشین است. لازم به ذکر است که سند کمپانی ماشین را نباید با برگ سبز ماشین اشتباه گرفت. برگ سبز خودرو هنگام پلاک شدن ماشین از طرف نیروی انتظامی به دارنده ماشین داده می‌شود. و در اصل سندمالکیت پلاک خودرو است. در حالی که سند کمپانی خودرو را قوه قضائیه صادر می‌کند، از نگاه قانون، سند خودروی شما به حساب می‌آید.

به همین دلیل نیز مفقود شدن سند قطعی خودرو بسیار موضوع حساسی است. گرفتن سند کمپانی المثنی نیاز مراحل قانونی ویژه‌ای مثل به روزنامه کثیرالنتشار دادن دارد. در تاکسی اینترنتی دیگر همچون ماکسیم هم این امکان هست که با برگه سبز و برگه کمپانی راننده فعال شوید.

برای کار کردن نیمه وقت با تاکسی‌های اینترنتی از خودت   سبقت می‌گیری!

ثبت نام موتور تپسی در تهران، کرج، فردیس، شهریار، مشهد و اصفهان، با شماره‌های زیر تماس بگیرید. ثبت نام موتور تپسی موتور در کمتر از ۱۰ دقیقه 09903726482 انجام دهیم. و همچنین جهت تغییرکاربری اسنپ باکس از موتور یا وانت به سواری آماده خدمات رسانی هستیم.

ثبت نام غیر حضوری موتور سیکلت پیک موتوری تپسی در تهران کرج مشهد

ثبت نام سواری تپسی و در آخر لینک دانلود رایگان برنامه تپسی سواری با پاداش به سفیران پاداش اولیه و همچنین برنامه رانندگان پیک موتوری را در پایان سایت فنی‌ها قرار می‌دهیم.

ثبت نام موتور تپسی
ثبت نام پیک موتور تپسی در شهرهای پر جمعیت کشور ایران

ثبت نام موتور تپسی به روش ثبت غیرحضوری توسط راننده (به هیچ عنوان غیرحضوری به روش خودتان ثبت‌نام نکنید) (توجه کنید) برای افرادی که با روش خودشان غیرحضوری ثبت نام کنند و با مشکل برخورد کنند، خدمات نمی‌دهیم. برای ثبت نام به شماره تلفن‌ زیر پیام بفرستید. 09903726482

راهنمای ثبت نام موتور تپسی پیک

لطفاً برای ثبت نام موتور تپسی به راهنما دقت کنید. راهنمای دریافت سفر پیک (موتور) تپسی ثبت نام موتور تپسی در سامانه هوشمند حمل و نقل تپسی در جهت خدمت‌ رسانی به مسافران و سفیران عزیز، سرویس‌‌های حمل و نقل متنوعی را ارائه نموده است. که عبارتند از:

  • سرویس تپسی کلاسیک
  • سرویس تپسی لاین
  • سرویس تپسی تلفنی
  • تپسی همیار تپسی پیک
  • سرویس توان یاب 

سرویس موتور پیک تپسی یکی دیگر از این خدمات است که قابلیت‌های فراوانی دارد. در راستای صرفه‌‌جویی در زمان، برای ارسال سریع بسته‌ های کوچک، اسناد یا مدارک با هزینه بسیار پایین و امنیت بالا در حال فعالیت است. با استفاده از این سرویس، کاربران می‌توانند به راحتی بسته‌ های خود را به هر نقطه‌ای از شهر یا استان که باشند به شهر یا شهرک، محله و حتی به شهرهای مجاور هم ارسال کنند.

دانلود فایل PDF قوانین تپسی راننده

راهنمای دریافت سفر برای راننده موتور تپسی

راهنمای رانندگان برای استفاده از سرویس موتوری پیک تپسی:

۱- برای دریافت سفر پیک وارد نرم افزار تپسی شوید.

۲- با لمس گزینه “موتورسیکلت” مشخص کنید که با چه وسیله نقلیه‌ای در‌حال فعالیت هستید.

۳- پس از ورود به نرم افزار، گزینه “روشن کن” را لمس کنید و بعد از شنیدن صدای زنگ درخواست موتوپیک از نرم افزار، هزینه سفر و مسیر برای شما نشان داده می‌شود، در صورت تمایل به انجام سفر مورد نظر، دکمه‌ی” قبول سفر” را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید.

۴- پس از پذیرفتن سفر، می‌توانید با لمس گزینه‌ ی “راهنمای سفر” جزییات آن را مشاهده کنید. شما می‌توانید در قسمت “راهنمای سفر” توضیحات مربوط به مرسوله ” نحوه پرداخت” را مشاهده نمایید.

۵- در این مرحله می‌توانید با فرستنده یا گیرنده کالا تماس گرفته و اطلاعات دقیق‌تری کسب نمایید.

۶- سپس با لمس دکمه “مسیریابی” و با استفاده از نرم‌افزار مسیریاب، کوتاه‌ترین و سریع‌ترین مسیر تا مبدا را طی کنید و پس از رسیدن به مبدا، دکمه‌ی “به مبدا رسیدم” را لمس کنید.

با این کار درخواست دهنده از رسیدن شما مطلع می‌شود.

۷- پس از تحویل گرفتن بسته از درخواست‌دهنده، دکمه‌ی ” بسته را تحویل گرفتم ” را لمس کرده و با استفاده مجدد از گزینه “مسیریابی” به سمت مقصد حرکت کنید.

پس از رسیدن به مقصد، در نرم افزار دکمه‌ی ” به محل تحویل گیرنده رسیدم ” را انتخاب کنید.

۸- در صفحه‌ی “پایان سفر ” می‌توانید هزینه و نحوه پرداخت هزینه سفر (اعتباری یا نقدی) را مشاهده کنید.تغییر ماشین در تپسی

تغییر اطلاعات خودرو در تپسی: یکی از ایراداتی که بسیاری از رانندگان شهری از دست داده‌اند، تغییر ماشین در زمانی که درخواست رانندگی را در اپلیکیشن تپسی قبول کرده‌اند است. این موضوع می‌تواند مشکلاتی را برای رانندگان، مسافران و حتی خود شرکت تپسی ایجاد کند. در این مطلب، به بررسی علل و راه‌حل‌هایی برای مشکل تغییر ماشین در تپسی پرداخته‌ایم.

اولین علت مشکل در تغییر ماشین می‌تواند عدم تخصیص راننده مربوطه به سفر باشد. یعنی یک راننده، درخواست رانندی را قبول می‌کند ولی به هر دلیلی تا دقایقی قبل از سفر قادر به حضور نمی‌شود. این موضوع منجر به مراجعه راننده دیگر به مکان تحویل سفر می‌شود که می‌تواند زمان‌بر و مزاحم باشد.

یک دلیل دیگر می‌تواند بوجود آمدن شرایط عدم عملکرد ماشین باشد. ممکن است ماشین راننده ای در حال دسترس نباشد، در بازدید فنی باشد یا حتی نیاز به تعمیرات داشته باشد. در این صورت، راننده باید ماشین خود را جایگزین کند و این عمل به تأخیر در سفر می‌انجامد.

راه‌حل‌هایی برای مشکلات تغییر ماشین در تپسی می‌تواند وجود داشته باشد. اولاً، شرکت می‌تواند رانندگان را بیشتر آموزش دهد و آن‌ها را آگاه کند که تغییر ماشین از زمان مسافران گرانقدر است و باید سریعاً این عمل را انجام دهند. همچنین، شرکت می‌تواند با استفاده از نظام هوشمند ترتیبی برای تغییر ماشین هر راننده در نظر بگیرد تا بهترین و سریع‌ترین راه حل برای تغییر ماشین را پیدا کند.

در نهایت، باید به این نکته توجه کرد که تغییر ماشین می‌تواند نیازمند زمانی طولانی‌تر نسبت به تاخیرهای معمول باشد. همچنین، قوانین مربوط به رانندگی و وضعیت مروری برای تغییر ماشین در نظر گرفته شود تا همچنان به روند عادی ترافیک شهری تأثیری نگذارد.

در نهایت، بازخورد رانندگان و مسافران نیز می‌تواند برای بهبود روند تغییر ماشین مورد استفاده قرار گیرد. در صورتی که راننده از تجربه مثبتی به دلیل تغییر ماشین برخورد کند، او می‌تواند تعهد بیشتری به این عمل داشته باشد و بازهم به صورت دقیق‌تر این عمل را انجام دهد.

از طرف دیگر، مسافران هم می‌توانند با تمرکز بیشتری بر محل وقوع سفر و ماشینی که تغییر می‌کند، راننده را در این عملیات یاری کنند.

در کل، تغییر ماشین در تپسی می‌تواند مشکلاتی را برای همه اشخاص علاقه‌مند به تپسی ایجاد کند. با ارتقا آگاهی رانندگان و استفاده از راه‌حل‌های هوشمند و خلاقانه، این موضوع می‌تواند به یک مشکل مدیریتی کمترین شود و تجربه رانندگی و استفاده از تپسی را برای همه طرفین بهتر کند.

ارزیابی مسافر امتیاز توسط راننده

ارزیابی خود را از تجربه‌یِ سفرتان اعلام کرده تا از سیستم درخواست‌های بعدی برای شما ارسال شود. همینطور می‌‌توانید وضعیت واریزی و مجموع درآمد خود را با جزییات مشاهده کنید. با وارد کردن شماره شبا بانکی در کیف پول دیجیتالی داخل برنامه، برای دریافت کرایه هایی که داخل برنامه بصورت آنلاین پرداخت شده است. وهمچنین برای دریافت جایزه و پاداش‌های اولیه تپسی نقدی در ثبت نام موتور تپسی، باما اقدام کنید.

پاداش‌ها بصورت روزانه با چرخاندن گردونه شانس از هزاران تومان تا میلیون تومان است که بستگی به شانس شما دارد. اگر در مرحله اول نتوانید سفر بگیرید، سیستم در مرحله بعدی به شما اعلام می کند که یک سفر قبول کنید تا مجدد، سفرهای گردونه شانس برای شما  آپدیت شود.

موفق باشید. دانلود برنامه از مایکت

سپاس از شما

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *